Nikol Štíbrová se tajně vdala. Svatba s Petrem Leitgebem proběhla v Řeporyjích pod taktovkou Pavla Novotného

Nikol Štíbrová se tajně vdala. Svatba s Petrem Leitgebem proběhla v Řeporyjích pod taktovkou Pavla Novotného Zdroj: Shutterstock

Nastávající maminka Nikol Štíbrová všem vyrazila dech. Za Petra Leitgeba, jehož miminko právě nosí pod srdcem, se totiž tajně vdala. Decentní svatba se uskutečnila v Praze-Řeporyjích, kde Nikol a Petra oddával místní starosta Pavel Novotný.

Influencerka a hvězda 3v1 Nikol Štíbrová ještě nedávno tvrdila, že svatba proběhne až poté, co porodí svého druhého potomka. Ovšem, nastala změna plánu.

“Že se teda ještě vezmeme, jsme se rozhodli před dvěma týdny, během pár hodin jsme měli termín i prstýnky, šaty jsem začala shánět v neděli poté, co mi holky naznačily, že ty šedivý flitrovaný za 30 éček z internetu jsou sice super, ale na mou jedinou svatbu v životě bych si možná mohla opatřit něco epesnějšího. Bylo to celý krátký, malý a milý, i s dvěma svatebčanama v břiše a mou 90letou babi, která je neskutečná a vážila na naši lehce punk svatbu cestu, nás bylo 12. Smála jsem se a bulela a pak se podepsala do matriční knihy dvakrát blbě. Bylo to boží a hlavně - vzala jsem si nejlepšího chlapa na světě. Díky rodino, že jste byli s náma,” popsala Nikol Štíbrová svatební přípravy a svůj den D na Instagramu.

Z Nikol Štíbrové je tak nyní paní Leitgebová. Za svého manžela Petra Leitgeba se provdala v Praze-Řeporyjích pod taktovkou místního starosty Pavla Novotného, který je mimo jiné Nikolin kamarád. Na svatbě sympatického páru nechyběly ani kamarádky Nikol Štíbrové z 3v1. Tedy Veronika Arichteva a Martina Pártlová.

“Kurde to byl fofr, že jsem si nestihla opatřit ani repre šaty na tu vaši slávu. Neuvěřitelný, ještě před rokem a půl jsme juchaly v Dubaji a teď už jsi paní Leitgeb, Veru máma a já to zmákla taky všechno celkem během chvilky... Komu čest, tomu čest. Málem jsme se přes ty naše břicha k sobě ani nedostaly. Bylo to báječný a Petr bude šlágr manžel. Tak a teď mi nepište, že je řada na mně. Já sem ještě na vdavky mladá,” napsala na Instagram Martina Pártlová, která aktuálně čeká miminko s hudebníkem Josefem Vařekou.

Nikol Štíbrová stihla svatbu před porodem za 5 minut 12. Za nedlouho se jí má totiž narodit chlapeček, který tak přijde na svět do úplné rodiny, která bude sdílet stejné příjmení. A to Leitgebovi. Zda bude Nikol Štíbrová používat své nově nabyté příjmení Leitgebová také v showbyznysu, však ukáže čas.

Autor:
Publikováno: 24. 5. 2021 12:28 Nahlásit obsah