Hvězda 3v1 Martina Pártlová je těhotná. V 41 letech čeká první dítě s o 14 let mladším partnerem

Hvězda 3v1 Martina Pártlová je těhotná. V 41 letech čeká první dítě s o 14 let mladším partnerem Zdroj: Instagram.com @martinapartlova

Martina Pártlová ve svých 41 letech oznámila, že bude poprvé maminkou. Tato hvězda 3v1 tak bude moci brzy vozit kočárek se svými kamarádkami Nikol Štíbrovou a Veronikou Arichtevou. Kdo je ale otcem dítěte? Jeho jméno Martina Pártlová odtajnila teprve před několika dny.

Zpěvačka a hvězda pořadu 3v1 Martina Pártlová je samé překvapení. Začátkem letošního února se pochlubila na Instagramu, že je v radostném očekávání a k příspěvku připojila vtipné video, ve kterém hrál hlavní roli těhotenský test.

“Jsem vám tedy taky chtěla něco říct, já na tom mejdanu Evropy 2 byla taky. Tohle video je z dob, kdy jsem vůbec netušila, že to bude za pár měsíců realita. Dle škodolibýho smíchu, Verča už asi jo. Bude mít toho nejlepšího tátu na světě a mamka se bude taky snažit, přísahám Baču. Teď už jen dodělat ten vinnej sklep a je to komplet,” napsala na Instagram budoucí maminka Martina Pártlová.

Pod tímto příspěvkem se ihned objevily desítky gratulací. Spousta lidí si ale myslela, že si z nich 41letá Martina Pártlová dělá pouze dobrý den. Ale o žádnou legraci opravdu nejde. Jak hvězda 3v1 potvrdila, je skutečně těhotná a už nyní se těší na své první dítě.

Zajímá vás, kdo je otcem miminka, které Martina Pártlová čeká? Jeho totožnost se budoucí maminka snažila dlouho tajit. Až před pár dny šla s pravdou ven. Otcem jejího dítěte je o 14 let mladší Josef Vařeka z punkrockové kapely Koblížc!, se kterým už delší dobu tvoří partnerský pár.

14letý věkový rozdíl by ale mezi Martinou Pártlovou a Josefem Vařekou nikdo nepoznal. Oba dva jsou zamilovaní až po uši a společné miminko se velmi přáli. Hvězda 3v1 po dítěti toužila už dlouhé roky, ale dle svých slov neměla štěstí na výběr správného partnera. Vyplatilo se jí ale počkat, díky čemuž právě zažívá to pravé štěstí jak v partnerském, tak rodinném životě.

Autor:
Publikováno: 9. 2. 2021 13:27 Nahlásit obsah