Nastávající maminky Martina Pártlová a Nikol Štíbrová promluvily o těhotenství a porodu: Už mají připravené jméno pro miminko?

Nastávající maminky Martina Pártlová a Nikol Štíbrová promluvily o těhotenství a porodu: Už mají připravené jméno pro miminko? Zdroj: Instagram.com @stibrovicnikolka

Martina Pártlová a Nikol Štíbrová jsou herecké kolegyně z show 3v1 a také velmi dobré kamarádky. Co mají ještě společného? Každá z nich se aktuálně těší na nový přírůstek do rodiny. Zatímco Martina Pártlová čeká své první miminko, Nikol Štíbrová bude již dvojnásobnou matkou. O tom, co prožívají, se nyní rozepsaly na Instagramu.

Instagramové profily Martiny Pártlové i Nikol Štíbrové aktuálně hýří velmi dobrou náladou. Obě slavné ženy mají pěkně zakulacená těhotenská bříška a už se nemohou dočkat, až rozšíří svou rodinu o dalšího člena.

Zatímco 41letá Martina Pártlová čeká své první miminko s o 14 let mladším partnerem Josefem Vařekou ze skupiny Koblížci, Nikol Štíbrová bude za několik měsíců již hrdou dvojnásobnou maminkou. S bývalým partnerem Martinem Kynclem má synka Mathiase. Nikol nyní žije po boku podnikatele Petra Leitgeba, se kterým čeká právě své druhé miminko.

Jak se nastávajícím slavným maminkám a hereckým kolegyním z 3v1 daří, jak prožívají těhotenství a jak se těší na porod? A už mají vymyšlená jména pro svá miminka? O tom se aktuálně Martina Pártlová a Nikol Štíbrová rozepsaly na Instagramu.

“Stejnej tejden těhotenství, teď už chodíme i stejně oblečený, taky aniž bychom se předem domluvily. Jména dětí snad trefíme každá jiný. Každopádně v porodnici ležim u okna a plíny nepučuju. Měla sis to líp spočítat,” napsala na Instagramu vtipně na adresu své kamarádky Nikol Štíbrová. A nezapomněla připojit ani společnou fotku v těhotenských lacláčích.

“Dobře, ty máš vokno, ale já vybírám hudbu na sál včetně vonných tyčinek. A budeš se koukat z toho vokna ti řikam…” zavtipkovala v reakci na instagramový příspěvek Martina Pártlová. Nikol Štíbrová vzápětí dodala, že si na porodním sálu pustí píseň od “fenomenální zpěvačky Martiny Pártlové s názvem Bolím”.

Nastávající hvězdné maminky Martina Pártlová a Nikol Štíbrová srší vtipem a zdá se, že své těhotenství zvládají bez obtíží. Uvidíme, zda i jejich děti budou mít tak originální smysl pro humor.

Autor:
Publikováno: 17. 2. 2021 10:00 Nahlásit obsah