Maminka Saundra Gonzales věří, že na hřbitově viděla ducha své tragicky zemřelé dcery. Bere to jako znamení

Maminka Saundra Gonzales věří, že na hřbitově viděla ducha své tragicky zemřelé dcery. Bere to jako znamení Zdroj: Facebook.com | Saundra Gonzales

Není nic horšího, než když matka pochová své dítě. Tuto velkou osobní tragédii na vlastní kůži zažila Saundra Gonzales z amerického Nového Mexika, které v roce 2018 zemřela dvouletá dcerka Faviola. Na hřbitově, kde tato dívenka odpočívá, se nyní odehrálo něco mezi nebem a zemí.

Směrem ke hrobu dcery nainstalovala bezpečnostní kameru

Malá Faviola už mezi námi není celé dva roky. Jelikož jí neznámí lidé kradli z jejího hrobečku nacházejícího se ve městě Las Cruce plyšáky a jiné osobní věci, rozhodla se její maminka Saundra Gonzales pro zásadní věc. Po dohodě s vedením hřbitova nainstalovala směrem k hrobu své dcerky bezpečnostní kameru.

Tento chytrý přístroj však zachytil okamžiky, nad kterými zůstává rozum stát. Když si video pořízené ze hřbitova, kde je pochovaná malá Faviola, prohlédnete, rozhodně vám přeběhne mráz po zádech.

Zdroj: Facebook.com | Saundra Gonzales Záběry ukazují, jak se nad hrobem dvouleté Favioly sklání postava malé holčičky. Když toto video zhlédli zaměstnanci hřbitova, okamžitě jej ukázali mamince Saundře. Tato žena o tom, co se stalo, následně na svém Facebooku sdílela srdcervoucí příspěvek

Matka věří, že holčička na hřbitově je její dcerka

“Ani v nejmenším nepochybuji o tom, že holčička na videu je má dcera. Vypadá stejně a má stejné oblečení. Chodí navštěvovat svůj hrob a hraje si se svými hračkami, které jí ještě zůstaly,” uvedla Saundra, která se po prvním zhlédnutí videa ze hřbitova okamžitě rozplakala. 

Zdroj: Facebook.com | Saundra Gonzales Co je ovšem zvláštní, poblíž malé holčičky se nachází postava připomínající muže. Podle Saundry jde o chlapce, který je pohřbený nedaleko Favioliny hrobu. “Má dcerka mu pomáhá dostat se do nebe, aby dosáhl vytouženého klidu. Jak moje holčička, tak tento chlapec za sebou totiž mají tragický příběh, který ještě nebyl spravedlivě ukončený,” napsala dále Saundra.

Dvě děti, které nenalezly vytoužený klid

Dvouletá Faviola zemřela v roce 2018 za nejasných okolností. V den smrti ji hlídal bývalý přítel její matky, na hlavě a tělíčku měla podlitiny. Tento muž byl následně obviněn z týrání a zneužití dítěte, následně se dostal na svobodu a dosud se za mříže nevrátil.  Do dnešní doby totiž není jasné, jak přesně Faviola zemřela. Její případ byl několikrát odložen a za její smrt nebyl dosud nikdo odsouzen.

Zdroj: Facebook.com | Saundra Gonzales Podobný osud potkal i mladíka pohřbeného vedle Faviolina hrobu. Tento chlapec byl zavražděn, jeho vraha však zatím policie nevypátrala.

Co na tuto událost, která se odehrála, říká vedení hřbitova v Las Cruce? Podle něj nemusí jít rozhodně o ducha, ale o živé děvčátko, které se náhodou dostalo v noci na hřbitov. Provozovatel hřbitova si myslí, že se tato holčička ztratila, protože působila velmi zmateně.

Autor:
Publikováno: 10. 9. 2020 10:29 Nahlásit obsah