Kategorie Hřbitov

Článek
Maminka Saundra Gonzales věří, že na hřbitově viděla ducha své tragicky zemřelé dcery. Bere to jako znamení
Maminka Saundra Gonzales věří, že na hřbitově viděla ducha své tragicky zemřelé dcery. Bere to jako znamení Není nic horšího, než když matka pochová své dítě. Tuto velkou osobní tragédii na vlastní kůži zažila Saundra Gonzales z amerického Nového Mexika, které v roce 2018 zemřela dvouletá dcerka Faviola. Na hřbitově, kde tato dívenka odpočívá, se nyní odehrálo něco mezi nebem a zemí.
Článek
Ve svatebních šatech se vydala na hřbitov a nafotila dojemné fotografie, které se šíří internetem
Ve svatebních šatech se vydala na hřbitov a nafotila dojemné fotografie, které se šíří internetem V listopadu minulého roku dobrovolný hasič Kendall James Murphy zemřel během výkonu své práce. Zanechal zde milující snoubenku, Jessicu Padgettovou, která se i přes tak velkou ztrátu a bolest, kterou prožívala, rozhodla mít svůj „svatební den“.
Článek
Odebrali ze hřbitova náhrobní kámen jejího synka. Důvod vám vžene slzy do očí...
Odebrali ze hřbitova náhrobní kámen jejího synka. Důvod vám vžene slzy do očí... Když bylo Maxovi Corbett-Gardenerovi pouze 4 roky, zemřel na komplikace kvůli epilepsii, kterou trpěl. Proto se jeho matka Jo Corbett-Weeks rozhodla našetřit 4 580 dolarů, aby svému synkovi mohla dopřát náhrobní kámen, který by dokonale vystihl, jaký byl.
Článek
Nejúchvatnější hřbitovy na světě
Nejúchvatnější hřbitovy na světě Ačkoliv je Halloween už za námi, ponuré počasí za oknem však stále vybízí k morbidním tématům. Co takhle virtuální procházka nejkrásnějšími hřbitovy světa?