Kategorie Kokosový olej

Článek
Zápach z úst po ránu trápí spoustu z nás. Víme, jak se jej zbavit
Zápach z úst po ránu trápí spoustu z nás. Víme, jak se jej zbavit Probouzíte se ráno s nepříjemným zápachem z úst? Pak jistě víte, že tento nepěkný odér je hlavním nepřítelem ranních romantických polibků. Jak se ale zápachu z úst, který nás po ránu trápí, zbavit? Máme pro vás několik tipů, které zaručeně zaberou.
Článek
Kokosový olej směle nahradí kupovanou kosmetiku. Použijte jej jako deodorant, krém na holení nebo pastu na zuby
Kokosový olej směle nahradí kupovanou kosmetiku. Použijte jej jako deodorant, krém na holení nebo pastu na zuby Kokosový olej patří k nejoblíbenějším surovinám současnosti. Aby ne. Můžete jej používat klidně na padesát způsobů. Prospěje vašim vlasům, pokožce i zubní sklovině. Svými účinky tak s přehledem konkuruje kupovaným kosmetickým výrobkům.
Článek
Přírodní deodoranty chrání před nadměrným pocením i zápachem. Zkuste šalvěj, jablečný ocet či kokosový olej
Přírodní deodoranty chrání před nadměrným pocením i zápachem. Zkuste šalvěj, jablečný ocet či kokosový olej Příčí se vám používat kupované deodoranty kvůli tomu, že obsahují nadměrné množství chemických látek včetně hliníkových solí, parabenů či triclosanu? Nadměrnému pocení i zápachu v podpaží můžete zabránit i díky ryze přírodním deodorantům. Vyzkoušejte například kokosový olej, jablečný ocet nebo kamenec.
Článek
Šetrné bělení zubů přírodní cestou: Bělejší úsměv vám zajistí jahody, kokosový olej i jedlá soda
Šetrné bělení zubů přírodní cestou: Bělejší úsměv vám zajistí jahody, kokosový olej i jedlá soda Tmavší sklovina a skvrny na zubech nám kazí úsměv. Abychom se mohli zase smát od ucha k uchu, řešením je bělení zubů. Pokud nechcete utrácet za návštěvu zubaře či nákup bělicích pásků, můžete si zuby vybělit v pohodlí domova pomocí šetrnějších přírodních přípravků. Skvěle funguje například kokosový olej, jedlá soda nebo hřebíček. Jak tedy na to?
Článek
Kokosový olej na vlasy: Používejte jej před každým mytím a budete mít dlouhou, lesklou a zdravou hřívu
Kokosový olej na vlasy: Používejte jej před každým mytím a budete mít dlouhou, lesklou a zdravou hřívu Máte doma nejrůznější značky šamponů, kondicionérů a balzámů na vlasy, ale kokosový olej vám chybí? V tom případě na nic nečekejte a rozhodně si jej pořiďte. Taková maska z kokosového oleje je totiž to nejlepší, co můžete pro své vlasy udělat. Dopřávejte si ji před každým mytím, odměnou za vaši péči vám bude dlouhá a silná hříva plná lesku.
Článek
Jak rychle vyléčit dásně bez zubaře a léků? Na tuto metodu nedáte dopustit!
Jak rychle vyléčit dásně bez zubaře a léků? Na tuto metodu nedáte dopustit! Zánět dásní je velmi častá infekce způsobovaná bakteriemi zubního plaku, který se během dne tvoří na zubech i dásních. Jedovatým a agresivním látkám, které tento zubní plak obsahuje, se tělo začne bránit právě zánětem, který se projeví zarudnutím, otokem a bolestí vašich dásní.
Článek
Pokud zařadíte do pitného režimu tento zázračný čaj, vaše tělo se začne měnit už za jeden týden!
Pokud zařadíte do pitného režimu tento zázračný čaj, vaše tělo se začne měnit už za jeden týden! Léto už téměř klepe na dveře a s jeho nástupem přichází na řadu i plavková sezóna, ve které přebytečná kila jen těžko zamaskujeme. Jenže ať se snažíme sebevíc, někdy to hubnutí nejde vůbec tak, jak bychom si představovali.
Článek
Příběh muže, který denně jedl dvě lžičky kokosového oleje. Výsledky jsou naprosto úžasné!
Příběh muže, který denně jedl dvě lžičky kokosového oleje. Výsledky jsou naprosto úžasné! Kokosový olej můžeme využit při vaření, k masáži, místo tělového krému, jako masku na posilnění vlasů a mnoho dalšího. Je to takový malý přírodní zázrak.
Článek
Celozrnné košíčky s kokosovým bezmléčným tvarohem a letním ovocem
Celozrnné košíčky s kokosovým bezmléčným tvarohem a letním ovocem Synova bezmléčná dieta mě donutila dívat se na jídlo "nově". Najednou to nebyla rutina u sporáku, ale výzva. Září - čas jablek a švestek,ale letos je pořád krásné léto. Takže jsem si pro vás připravila tento lehký a stále letní dezert.
(2) Načíst více