Proč nepíše? 5 důvodů, proč se muži neozývají

Proč nepíše? 5 důvodů, proč se muži neozývají Zdroj: Shutterstock

Máte nový objev a domníváte se, že by z toho mohlo být něco víc. Jenže když mu jako první napíšete, dlouho vám neodepisuje nebo se vám neozve vůbec. Zajímá vás, proč vám tento muž sám od sebe nenapíše? Důvodů, proč se vám neozývá, může být hned několik.

Je zaneprázdněný

Když mu jako první napíšete a váš protějšek vám dlouho neodepisuje, hledejte to nejjednodušší vysvětlení. Nemá zkrátka čas si s vámi psát přes den, protože je zaneprázdněný. Musí pracovat nebo být ve škole, a ne trávit čas na telefonu.

Psaní není nic pro něj

Muži nebývají tak komunikativní jako ženy, a to hlavně při textování. Zvlášť, pokud mají ještě introvertní povahu. Jestli vám tedy muž nepíše, psaní zpráv není zkrátka nic pro něj, považuje jej za plýtvání časem a raději si s vámi povykládá tváří v tvář. 

Zdroj: Shutterstock Není si jistý tím, co k vám cítí

Proč vám muž přestal z ničeho nic odepisovat? Důvodem může být skutečnost, že si není jistý svými city. Má vás rád, ale neví, jak moc, a v rozvoji vašeho vztahu nechce pokračovat. 

V tomto případě muži rozhodně nepište jako první. Přestaňte se mu ozývat a vyčkávejte. Jestli vám následně sám od sebe napíše, je to známka toho, že se rozhodl, že o vás bude bojovat.

Nechce se vám vnucovat

Zažili jste spolu nádherné první rande, jenže on se vám jako první neozval a musela jste mu napsat sama? Možná váš protějšek nechce tlačit na pilu a vypadat příliš horlivě. Je pravděpodobné, že má strach z toho, že když vám jako první nepíše, ztratíte o něj zájem.

Zdroj: Shutterstock Má vás jistou a nejste jediná, o kterou má zájem

Když se spolu potkáte, vždy je více než jisté, že se mu líbíte a že o vás má zájem. Přesto vám vrtá hlavou, proč vám váš nový objev nikdy nenapíše jako první a iniciativu musíte převzít vy sama? Je to pravděpodobně tím, že tento muž se kromě vás zajímá ještě o další ženy. Když mu napíšete jako první, je mu jasné, že vás má jistou a ví, že vás jen tak neztratí. Jenže o ostatní musí bojovat.

Co dělat, když se vám přestane ozývat? Držte se několika pravidel

Přestal se váš objev z ničeho nic ozývat a trvá to déle než týden? Zachovejte hrdost a rozhodně mu nepište jako první. Pokud se chcete vymanit z těžkého citového zklamání, snažte se na něj nemyslet a žít dále svůj život, jako kdybyste tohoto muže nepotkala. Pokuste se přijmout skutečnost, že o vás ztratil zájem, a rozhodně mu nepište tehdy, když jste opilá.

Autor:
Publikováno: 18. 9. 2023 13:56 Nahlásit obsah