Kategorie Komunikace

Článek
5 věcí, které dělají nešťastné páry!
5 věcí, které dělají nešťastné páry! Denně potkáváme v centru, v parku a v restauracích desítky párů, které spolu vypadají opravdu šťastně. Ale opravdu jsou? Nebo je to jen zástěrka?
Článek
Čtenářka píše: hodnota slov "Miluji Tě"
Čtenářka píše: hodnota slov "Miluji Tě" Jak moc je v dnešní uspěchané společnosti důležitá podstata slov MILUJU TĚ ? Víme vůbec, jaký mají tato slova význam? Vážíme si toho?
Článek
Tyhle věci NIKDY neříkejte své přítelkyni!
Tyhle věci NIKDY neříkejte své přítelkyni! "Co že jsi to řekl?!" Pokud, pánové, narazíte na tuto větu vycházející z úst vaší přítelkyně, je možné, že vás zabije, stane se vaší expřítelkyní nebo mezi vámi dojde na opravdu výživnou hádku. Jsou totiž věci, které před námi máte zakázáno vytahovat. Jaké?
Článek
5 věcí, které o sobě radši partnerovi neříkejte anebo ve vztahu raději vůbec nedělejte
5 věcí, které o sobě radši partnerovi neříkejte anebo ve vztahu raději vůbec nedělejte I když vás miluje až za hrob a přijdete mu roztomilá bez make-upu v jeho teplákách, i tak jsou věci co by radši neměl nikdy zjistit. A už vůbec byste je neměla dělat! Nebo aspoň ne před ním.
Článek
O bramborovém salátu a syndromu Pepka námořníka aneb proč si muži a ženy nerozumějí, i když mluví stejnou řečí
O bramborovém salátu a syndromu Pepka námořníka aneb proč si muži a ženy nerozumějí, i když mluví stejnou řečí Mluvit neznamená komunikovat a poslouchat neznamená naslouchat - zkusme se tedy častěji naladit na podobnou frekvenci a při komunikaci s protějškem méně "předpokládat".
Článek
Čtenářka píše: Jak je to s tou skutečností na internetu?
Čtenářka píše: Jak je to s tou skutečností na internetu? Shodneme se na tom, že internet není skutečný svět? Asi těžko.
Článek
Čtenářka píše: Modla jménem Facebook
Čtenářka píše: Modla jménem Facebook Kde jsou ty staré dobré časy, kdy lidé komunikaci tváří v tvář brali jako hlavní způsob dorozumívání?
Článek
Čtenářka píše: Proč je důležité pochopit mužské signály lásky
Čtenářka píše: Proč je důležité pochopit mužské signály lásky Rozdíl v chování žen a mužů ovlivňuje kvalitu našich společných životů. Emoce v tom hrají hlavní roli. Od toho, jak umíme lásku a city dávat najevo a také je přijímat, se odvíjí naše štěstí, nebo naopak utápění se v slzách a zklamání.
Článek
Čtenářka píše: Utři si slzy
Čtenářka píše: Utři si slzy Rozhodla jsem se pro krátkou ukázku toho, jak to vypadá po rozchodu. Já sice žiji v krásném a harmonickém vztahu, nicméně každý jsme si tím alespoň jednou v životě prošli. Žádný obecný návod jak se s nastalou situací vyrovnat neexistuje. Jsou jen příklady, ze kterých je možné si vybrat.
(10) Načíst více