Kategorie Komunikace

Článek
Tohle ve vztahu nedělejte: Chování, které je horší než nevěra
Tohle ve vztahu nedělejte: Chování, které je horší než nevěra Ačkoliv je nevěra jednou z věcí, která dokáže ukončit nejeden vztah, ve skutečnosti se mohou mezi partnery objevit problémy, které jsou mnohdy horší. Může se i stát, že nevěra vztah dvou lidí ještě více utuží a každý si z dané situace něco odnese. Co tedy jiného mohou partneři ve vztahu dělat a tím nadobro rozvrátit vše, co tak dlouho budovali?
Článek
Nevěra je důsledek, ne příčina
Nevěra je důsledek, ne příčina Nevěra není příčinou rozpadu vztahu, je to důsledek. Důsledek komunikace, blízkosti a porozumění si dvou lidí.
Článek
Jaký je váš partner ve vztahu? Prozradí to o něm i jeho malíček!
Jaký je váš partner ve vztahu? Prozradí to o něm i jeho malíček! Říká se, že oči jsou oknem do lidské duše. Dáte nám ovšem za pravdu, že i z rukou se toho dá o člověku leccos vyčíst a mnohdy právě naše prsty odhalí tolik věcí, nad kterými nám zůstává rozum stát. Každý z našich prstů je spojený s určitým typem energie a my se dnes podíváme hlouběji na to, co o vašem partnerovi dokáže vypovědět jeho malíček.
Článek
Pět věcí, které dělají nešťastné páry!
Pět věcí, které dělají nešťastné páry! Denně potkáváme v centru, v parku a v restauracích desítky párů, které spolu vypadají opravdu šťastně. Ale opravdu jsou? Nebo je to jen zástěrka?
Článek
Čtenářka píše: hodnota slov "Miluji Tě"
Čtenářka píše: hodnota slov "Miluji Tě" Jak moc je v dnešní uspěchané společnosti důležitá podstata slov MILUJU TĚ ? Víme vůbec, jaký mají tato slova význam? Vážíme si toho?
Článek
Tyhle věci NIKDY neříkejte své přítelkyni!
Tyhle věci NIKDY neříkejte své přítelkyni! "Co že jsi to řekl?!" Pokud, pánové, narazíte na tuto větu vycházející z úst vaší přítelkyně, je možné, že vás zabije, stane se vaší expřítelkyní nebo mezi vámi dojde na opravdu výživnou hádku. Jsou totiž věci, které před námi máte zakázáno vytahovat. Jaké?
Článek
5 věcí, které o sobě raději partnerovi neříkejte anebo ve vztahu ani nedělejte
5 věcí, které o sobě raději partnerovi neříkejte anebo ve vztahu ani nedělejte I když vás miluje až za hrob a přijdete mu roztomilá bez make-upu v jeho teplákách, i tak jsou věci co by radši neměl nikdy zjistit. A už vůbec byste je neměla dělat! Nebo aspoň ne před ním.
Článek
O bramborovém salátu a syndromu Pepka námořníka aneb proč si muži a ženy nerozumějí, i když mluví stejnou řečí
O bramborovém salátu a syndromu Pepka námořníka aneb proč si muži a ženy nerozumějí, i když mluví stejnou řečí Mluvit neznamená komunikovat a poslouchat neznamená naslouchat - zkusme se tedy častěji naladit na podobnou frekvenci a při komunikaci s protějškem méně "předpokládat".
Článek
Čtenářka píše: Jak je to s tou skutečností na internetu?
Čtenářka píše: Jak je to s tou skutečností na internetu? Shodneme se na tom, že internet není skutečný svět? Asi těžko.
(13) Načíst více