Kategorie První rande

Článek
Řeč těla nikdy nelže: Odhadněte svůj protějšek při svádění nebo po několikaměsíčním vztahu
Řeč těla nikdy nelže: Odhadněte svůj protějšek při svádění nebo po několikaměsíčním vztahu Řeč těla hraje v našich životech mnohem významnější roli, než si myslíme. Toto nevědomé chování toho dost o našem protějšku prozradí třeba při svádění, na první schůzce nebo i po několika měsících vztahu. Říká se, že řeč těla nikdy nelže. Podle kterých znaků tedy poznáte vzájemnou přitažlivost i to, že to s vámi váš partner myslí opravdu vážně?
Článek
Co dělají ženy, když ví, že večer bude jejich „den D”. Děláte to taky?
Co dělají ženy, když ví, že večer bude jejich „den D”. Děláte to taky? Každá žena se na své rande, později na společně strávenou noc se svým vyvoleným pečlivě připravuje. Jsou ovšem situace, kdy jednáme spontánně, ale většinou si vše důkladně plánujeme a tomu také podřídíme veškerou přípravu. Jakou? To se podívejte!
Článek
První rande: Varovné signály, kdy raději hodit zpátečku
První rande: Varovné signály, kdy raději hodit zpátečku První rande lze s nadsázkou přirovnat k pracovnímu pohovoru. Právě během něj se snažíte co nejvíc dozvědět o svém protějšku, se kterým byste mohla do budoucna tvořit pár. Pozorně proto naslouchejte a všímejte si i těch nejmenších detailů. A navíc: Prozradíme vám několik varovných signálů, při kterých byste raději měla dát nohy na ramena.
Článek
Módní přešlapy, kterým byste se měla vyhnout na prvním rande
Módní přešlapy, kterým byste se měla vyhnout na prvním rande Stojíte před skříní a přemýšlíte nad tím, co byste si měla vzít na první rande? Nad výběrem svého outfitu si dejte obzvlášť záležet - často totiž záleží úplně na tom prvním dojmu, který na toho druhého uděláte. Seznamovací portál Zoosk sestavil žebříček těch nejhorších módních trapasů, které vás mohou během seznamování potkat. Dejte si na ně pozor!
Článek
Když protáhneš randění až do stanice Kamarádov
Když protáhneš randění až do stanice Kamarádov Někdy randíme až příliš! A občas se bojíme i první pusy.
Článek
8 nejčastějších chyb, kterých se muži dopouštějí na prvním rande!
8 nejčastějších chyb, kterých se muži dopouštějí na prvním rande! Ačkoliv o sobě mají muži leckdy jen to nejlepší mínění a odmítnutí berou velmi špatně, měli by si uvědomit, že ne vždy je chyba na straně žen. Je možné, že i oni sami mají nějakou tu chybku, která jim právě pokazila celé rande.
Článek
Čtenářka píše: Mimozemšťan ve světě randění
Čtenářka píše: Mimozemšťan ve světě randění Jste sebevědomá nezávislá žena nebo se o to alespoň snažíte. Pak dorazíte na další rande a zjistíte, že tohle muži nedokáží ocenit, jste pro ně prostě mimozemšťan.
(7) Načíst více