Žena s alopecií si během prvního rande sundala paruku. Video ukazuje, jak reagoval její partner

Žena s alopecií si během prvního rande sundala paruku. Video ukazuje, jak reagoval její partner Zdroj: Instagram.com @evebettsx

První rande bývá obvykle sázkou do loterie. Buď si se svým protějškem sednete, nebo ne. Během první schůzky se mnohdy o svém potenciálním partnerovi dozvíte věci, které vás donutí přemýšlet nad tím, zda z rande raději neutéct. Na hru na upřímnost vsadila i Eve Betts trpící alopecií, která si během prvního rande před partnerem sundala paruku.

Dívku kvůli alopecii v dětství šikanovali

Stalo se tak v rámci britského pořadu First Dates, který se snaží dávat dohromady single ženy a muže. Jde konkrétně o oblíbený seznamovací pořad, ve kterém si lidé, kteří se vůbec neznají, dají první rande v luxusní restauraci. Pořad First Dates si navíc alespoň pro jednoho z páru připraví velmi nečekané překvapení.

Díl, kterého se účastnila Eve Betts, byl výjimečný dvojnásob. Tato mladá dívka svého nápadníka Jordana překvapila tím, že si během prvního rande sundala paruku a ukázala mu svou holou hlavu. Eve totiž od svých tří let trpí alopecií, nemá vlasy, obočí ani chloupky na těle. Jak se později sama přiznala, kvůli tomu, jak vypadá, ji v dětství šikanovali.

Navzdory prvotnímu nadšení muž na druhé rande nešel

Tato dívka se rozhodla, že během prvního rande s Jordanem si nebude na nic hrát a ukáže mu čistou pravdu. Tuto dívku, která neměla stálého přítele již tři roky, přístup Jordana naprosto zaskočil.

Eve bez paruky se mu líbila ještě víc. Když ji spatřil bez vlasů, úplně se rozzářil. Jordan navíc dívku požádal, aby si paruku už nenasazovala. Mladý muž dále dívce s alopecií řekl, že je krásná a jedinečná. Navíc vtipně pronesl, že se hodí k jeho plešaté hlavě. 

Pozitivní reakce tohoto mladého muže dojala nejen samotnou Eve, ale také miliony lidí po celém světě a spustila doslova internetovou senzaci. Velkým paradoxem však je, že navzdory svým slovům Jordan s Eve na druhé rande již nešel.

Autor:
Publikováno: 9. 11. 2020 12:57 Nahlásit obsah