Co dělají ženy, když ví, že večer bude jejich „den D”. Děláte to taky?

Co dělají ženy, když ví, že večer bude jejich „den D”. Děláte to taky? Zdroj: Shutterstock

Každá žena se na své rande, později na společně strávenou noc se svým vyvoleným pečlivě připravuje. Jsou ovšem situace, kdy jednáme spontánně, ale většinou si vše důkladně plánujeme a tomu také podřídíme veškerou přípravu. Jakou? To se podívejte!

Neznám takovou, která by se chtěla ocitnout v situaci, kdy si ji její idol prohlíží a nevěřícně kroutí hlavou nad jejím vytahaným, nevzhledným spodním prádlem nebo dokonce nad neoholeným tělem. To nechce žádná žena zažít, proto, i když to možná nepřiznají, se na noc plnou vášní pečlivě připravují. Byla nebo jste na tom úplně stejně?

Důkladně oholit nohy

Tentokrát nestačí oholit si jenom tu část od kolen dolů, tentokrát to musí být perfektní a kromě nohou také zbytek těla. Celá pokožka těla musí být hladká a voňavá.

Upravit nehty

Žádné ulámané nebo dokonce okousané nehty ale pečlivá manikúra. Neuškodí navštívit odborníky, když si neví sama rady. Nezapomene také na nehty u nohou. Ty jsou také důležité, i když nejdou tak vidět.

Sexy spodní prádlo

Každá výjimečná situace si žádá něco výjimečného. Rande taková situace je, tak je důležité vzít si sexy spodní prádlo, co kdyby se to zvrtlo a přišlo na první společnou noc.

Zdroj: Shutterstock

Dokonalé oblečení je důležité

Vypadat dobře je tím nejdůležitějším faktorem. Žádný muž nezatouží po ženě, která je oblečená v teplákách s vytahanými koleny, sepraném tričku a vyšlapaných botách. Naopak! Pěkné šaty nebo pohodlné kalhoty, to je to pravé. Džíny sice krásně vytvarují váš zadeček ale na rande, zvláště když víte, že bude následovat i něco víc, nejsou dobrou volbou.

Nezapomenou na ochranu

Ženy jsou od přírody velmi praktické a zvyklé spoléhat většinou sami na sebe, proto si raději vezmou do kabelky ochranu, protože nikdy nevíte, zda ten váš idol bude na takovou situaci připraven a není třeba v takové chvíli riskovat. Jistota je jistota, on ten kondom tolik místa nezabere.

Náhradní spodní prádlo nesmí chybět

Říká se, že kdo je připraven, není překvapen. Takže, pokud plánují ženy strávit noc se svým milým, nikdy nezapomínají na ty nejdůležitější věci, jako je náhradní spodní prádlo, kartáček na zuby a nezbytnou kosmetiku. Do kabelky se to snadno vejde a vás nic nepřekvapí.

Autor:
Publikováno: 11. 5. 2021 11:11 Nahlásit obsah