Kategorie Rande

Článek
Když protáhneš randění až do stanice Kamarádov
Když protáhneš randění až do stanice Kamarádov Někdy randíme až příliš! A občas se bojíme i první pusy.
Článek
Čtenářka píše: Mimozemšťan ve světě randění
Čtenářka píše: Mimozemšťan ve světě randění Jste sebevědomá nezávislá žena nebo se o to alespoň snažíte. Pak dorazíte na další rande a zjistíte, že tohle muži nedokáží ocenit, jste pro ně prostě mimozemšťan.
Článek
7 důvodů, proč chodit se staršími muži
7 důvodů, proč chodit se staršími muži Ne všem ženám imponují muži v jejich věku. Naopak, mnohdy se zamilovávají do starších mužů, kteří již v životě mají něco za sebou a mohli by být klidně jejich otci. Máme pro vás 7 důvodů, proč tomu tak je.
Článek
Jdete na první rande? 6 věcí, které rozhodně nedělejte!
Jdete na první rande? 6 věcí, které rozhodně nedělejte! Chystáte se na rande? Je to vaše první? Tak to si pozorně přečtěte, co nedělat, abyste se brzy dočkala i toho druhého.
Článek
Čtenářka píše:Rande přes seznamku aneb jak se vyvarovat zklamání
Čtenářka píše:Rande přes seznamku aneb jak se vyvarovat zklamání Píšete si nějaký ten den s úplně cizím chlápkem přes internet a toužíte se s nim setkat? Jak se předem vyvarovat zklamání? Jaké místo ke setkání zvolit a jak se zbavit veškerých obav, abyste nemusela ze schůzky utíkat jako o život? Zde Vám nabízíme několik rad přede dnem D.
Článek
Neúspěšné randění: 10 důvodů, proč jste stále nenašla toho pravého
Neúspěšné randění: 10 důvodů, proč jste stále nenašla toho pravého Kolem vás je spousta párů, jiní zase plánují svatbu, jen vám se nedaří najít toho pravého? Hlavu vzhůru. Možná je to z následujících důvodů.
(18) Načíst více