Jak se chovat na schůzce s vaším idolem, abyste jej zaujala?

Jak se chovat na schůzce s vaším idolem, abyste jej zaujala? Zdroj: Shutterstock

Jakmile jsme v přítomnosti muže, který se nám líbí, najednou se začneme chovat zcela nekontrolovatelně a to, jaké skutečně jsme, je rázem pryč a my se kolikrát nestačíme divit, co to vlastně děláme a říkáme.

Přitom se to zdá být tak jednoduché, stačí zachovat klidnou hlavu, jenže ono se to lehko řekne a velmi těžko udělá. Ač se snažíme sebevíc, najednou se nám rozklepou kolena, začínáme se potit na místech, o kterých jsme do té doby neměly ani tušení a slyšíme se, jak vypouštíme z úst jeden nesmysl za druhým. Pro začátek vám pomůže si hned na začátku říct, že on je z vás možná tak stejně nervózní jako vy. Zkuste se předtím, než k němu přistoupíte, trochu uklidnit. A co dělat dál, abyste na něj udělala jen ten nejlepší dojem?

Oční kontakt

Oční kontakt je při seznamování nesmírně důležitý, ovšem i v tomto případě platí nic nepřehánět. Neúnavné zírání by jej mohlo spíše odradit a v horším případě vyděsit a to je to poslední, co přeci chcete. Stačí jen letmé pohledy, které mu beze slov řeknou, že vám není lhostejný.

Bavte se

Jestliže jste svého vyvoleného potkala na akci plné lidi a on s vámi zrovna netráví každou sekundu večera, určitě neseďte smutně v koutě, ale bavte se i s ostatními. Nečekejte na to, až za vámi opět dojde, a zabavte se sama. V žádném případě jej také nehledejte nebo se nerozhlížejte po místnosti, když bude chtít, dojde za vámi sám a vy mu tímto jen ukážete, jak jste zábavná a společenská.

Buďte sama sebou

V žádném případě nedělejte něco, co je vám krajně nepříjemné a proti srsti. Jde vám přeci o to, aby vás chtěl a měl vás rád takovou, jaká jste. Buďte jednoduše svá, a pokud se mu to nebude zamlouvat, jeho chyba. Pokud jej však vaše pravé já okouzlí, máte vyhráno.

Zdroj: Shutterstock

Nepomlouvejte

Tohle si nechte pro vaše kamarádky. Možná se ze začátku tváří, že ho to zajímá, ale kdo by chtěl celý večer poslouchat drby o každém, kdo právě prošel kolem? Sice to dokáže odlehčit atmosféru, je však dobré vědět, kdy s pomlouváním skončit, než bude pozdě.

Nežárlete

Na začátku vztahu je žárlení nepřípustné. Nám ženám to sice v některých situacích imponuje, muži na to mají však opačný názor. Když jej tedy uvidíte, jak se baví s jinou ženou, přejděte to, i když vás to užírá zaživa. Když mu ztropíte žárlivou scénu ještě předtím, než si vůbec řeknete, že spolu chcete být, vše skončí tak rychle, jak to začalo.

Lichoťte mu

Pochválit mu můžete cokoliv, od oblečení přes jeho krásné oči až po jeho super auto. Je v podstatě jedno, čemu v jeho životě složíte kompliment, vše se počítá. A jak je o mužích známo, komplimenty milují, i když tvrdí, že ne. Ovšem ani tady nic nepřehánějte, bohatě stačí jeden či dva komplimenty za večer.

Fyzický kontakt

Letmý dotek na jeho záda či ruku dokáže vážně divy. Jakmile se jej dotknete, sledujte jeho reakci, a jestliže vám to během večera oplatí, můžete si být jistá, že i on o vás má zájem a líbíte se mu.

Autor:
Publikováno: 29. 4. 2021 13:14 Nahlásit obsah