Kategorie Příprava

Článek
Jak připravit vaše tělo na podzim a zimu?
Jak připravit vaše tělo na podzim a zimu? Léto se pomalu ale jistě chystá předat svou vládu podzimu a zimě. Krásné letní noci i dny se změní v sychravá rána a mlžná odpoledne a vaše tělo se s tím bude muset vyrovnat. Máme pro vás několik užitečných rad, jak se na toto období připravit.
Článek
Patříte mezi milovníky slaniny? Vyzkoušejte nový způsob její přípravy
Patříte mezi milovníky slaniny? Vyzkoušejte nový způsob její přípravy Na světě není snad nikdo, kdo by nemiloval krásně křupavou a opečenou slaninku, kterou si můžete dopřávat klidně každé ráno ke snídani. Jenže smažení slaniny může být někdy zbytečně zdlouhavý a kvůli prskajícímu oleji nebezpečný proces. Naštěstí pro všechny milovníky této pochoutky existuje mnohem jednodušší způsob, který vám dnes odhalíme.
Článek
Recepty od maminky: krkovička s brusinkovou omáčkou
Recepty od maminky: krkovička s brusinkovou omáčkou Chcete být za skvělou kuchařku, ale přitom se nepouštět do složitých omáček? Vyzkoušejte tento recept na vynikající a hlavně originální krkovičku. Není náročný ani drahý a s námi to hravě zvládnete na jedničku.
Článek
Největší filmové výzvy, jaké tito herci kdy přijali
Největší filmové výzvy, jaké tito herci kdy přijali Filmový svět obývá nespočet herců. Jen pár z nich je ale vynikajících a impozantních. Možná tento dojem nevzbuzuje jen úspěšnost jejich filmů, ale hlavně pilná a tvrdá herecká příprava na filmové role. Umíte si vůbec…
Článek
Advent už klepe na dveře. Jak se na něj připravit?
Advent už klepe na dveře. Jak se na něj připravit? Čtyři neděle před Štědrým dnem začíná advent. Mnoho z nás proto v neděli 2. prosince zapálí první svíčku na adventním věnci. Jak se ovšem na adventní dobu s předstihem připravit?