Jak dlouho by mělo trvat první rande? Nejlépe 30 minut, radí vztahová koučka

Jak dlouho by mělo trvat první rande? Nejlépe 30 minut, radí vztahová koučka Zdroj: Shutterstock

Chystáte se na první rande a jste z toho celí nesví? V tom případě vám jistě vrtá hlavou, jak bude tato schůzka probíhat. Možná, že si kladete také otázku, jak dlouho by měla trvat. S jasnou odpovědí přišla americká vztahová koučka Amy Nobile. Podle ní by mělo první rande trvat nejlépe 30 minut.

K oťukání stačí na první schůzce nanejvýše 30 minut

Jak dlouho by mělo trvat první rande? Americký list The Insider na toto téma zpovídal vztahovou koučku a majitelku seznamky Amy Nobile. Pokud se právě chystáte na první schůzku s protějškem, se kterým jste se seznámili třeba prostřednictvím seznamovací aplikace, odpovědi této profesionálky vám zaručeně přijdou vhod.

Podle Amy Nobile by mělo první rande trvat nanejvýše 30 minut. Aby se lidé na první schůzce oťukali a vytvořili si na sebe názor, stačí jim k tomu narozdíl od několikahodinového setkání mnohem méně. 

Zdroj: Shutterstock Díky 30 minutám předejdete trapným chvílím

Amy Nobile tvrdí, že 30 minut v případě prvního rande je opravdu dostatečně dlouhá doba. Pokud si totiž se svým protějškem nesednete, 30minutové minirande zabrání tomu, že se budete cítit trapně a že budete zbytečně plýtvat svým drahocenným časem.

“Jestli vám je spolu dobře a chtěli byste spolu v budoucnu trávit více času, i tak neprodlužujte dobu prvního rande,” upozorňuje Amy Nobile. 

Zdroj: Shutterstock Minirande zakončete “náhodným” dotekem, který řekne více než slova

Vztahová koučka místo toho navrhuje, abyste své 30minutové minirande zakončili “náhodným” dotekem svého protějšku. Řeč jeho těla na váš dotyk vám toho může hodně napovědět a odpoví vám i na otázku, zda se setkáte i na dalším rande. 

A na jakém místě by mělo první rande nejlépe probíhat? Amy Nobile radí, že byste si jej měli naplánovat na neutrálním místě. Nejlépe v kavárně, cukrárně či v restauraci při limonádě.

Zdroj: Insider.com

Autor:
Publikováno: 13. 1. 2022 13:33 Nahlásit obsah