Kategorie Seznamování

Článek
Dexting patří k novým trendům v seznamování. V čem je nebezpečný?
Dexting patří k novým trendům v seznamování. V čem je nebezpečný? V éře digitálních technologií se lidé seznamují jinak, než tomu bylo dříve. Zvláště náročné je navodit v online světě dojem romantiky. Psychologové navíc varují také před novým trendem v seznamování zvaným dexting, který může zhatit vaše vyhlídky na normální partnerský vztah.
Článek
Láska je slepá 2: Které další dva zasnoubené páry Netflix neukázal?
Láska je slepá 2: Které další dva zasnoubené páry Netflix neukázal? Sledujete na Netflixu reality show Láska je slepá 2? V tom případě vás bude jistě zajímat, že Netflix vyřadil z natáčení druhé řady tohoto pořadu celkem dva páry, které se do sebe přes zeď zamilovaly a následně zasnoubily. O které páry jde a jak to s nimi vůbec dopadlo?
Článek
Jak dlouho by mělo trvat první rande? Nejlépe 30 minut, radí vztahová koučka
Jak dlouho by mělo trvat první rande? Nejlépe 30 minut, radí vztahová koučka Chystáte se na první rande a jste z toho celí nesví? V tom případě vám jistě vrtá hlavou, jak bude tato schůzka probíhat. Možná, že si kladete také otázku, jak dlouho by měla trvat. S jasnou odpovědí přišla americká vztahová koučka Amy Nobile. Podle ní by mělo první rande trvat nejlépe 30 minut.
Článek
Zbabělé rozchody přes internet. Tohle jsou ty nejnebezpečnější z nich
Zbabělé rozchody přes internet. Tohle jsou ty nejnebezpečnější z nich Sociální sítě vládnou světu a jejich vliv se odráží i co se týče seznamování. V dnešní době není nic výjimečného, že se pár potká právě na Facebooku, online seznamce či na jiné síti. Bohužel stejně jako v běžném životě, i ve virtuálním prostředí dochází k rozchodům, které ubližují.
Článek
Randění po třicítce: V čem je těžší najít si partnera pro život?
Randění po třicítce: V čem je těžší najít si partnera pro život? Seznámit se není snadné. A to hlavně po třicítce. Seznámení se s novým člověkem, ze kterého by se mohl vyklubat potenciální partner, už spousta žen, kterým je nad třicet, nenechává náhodě. Rozdíl v seznamování po třicítce ve srovnání s tím, když vám bylo dvacet, je ale zásadní. S čím byste měla počítat, když v tomto věku hledáte životního partnera?