Mladý muž má v důsledku pití energy drinků prohlubeň v hlavě: Málem se nedožil narození svého prvorozeného syna

Mladý muž má v důsledku pití energy drinků prohlubeň v hlavě: Málem se nedožil narození svého prvorozeného syna Zdroj: Facebook.com | Endres Photography

Pro mnohé z nás jsou energy drinky jediným způsobem, jak své tělo během dne nabudit na maximum. Neuvědomujeme si ale, jak nadměrný příjem kofeinu, cukru a dalších látek negativně zatěžuje naše tělo. Své by o tom mohl vyprávět Američan Austin, který se kvůli energy drinkům ocitl na pokraji smrti. Jako připomínka jej „zdobí“ prohlubeň v hlavě.

Austin se svou ženou Briannou žili ve spokojeném manželství. Jejich život se však změnil tehdy, když se dozvěděli, že je na cestě jejich společné miminko. Aby Austin podpořil svou těhotnou ženu a přivedl do společné domácnosti víc peněz, prodloužil si svou pracovní dobu a nabral víc zakázek.

Protože potřeboval toto hektické tempo zvládnout, pil denně několik energetických nápojů. Jenže dlouhá pracovní doba, stres a příjem energy drinků jej doslova zabil. Jednoho dne dostal krvácení do mozku a vůbec to s ním nevypadalo dobře. Lékaři, kteří Austina operovali, si nebyli vůbec jistí tím, zda přežije.

Zdroj: Facebook.com | Endres Photography Do nemocnice za ním ihned přispěchala jeho těhotná manželka. „Proč měl můj muž krvácení do mozku? Lékaři došli k závěru, že za tuto hroznou věc může jeho nedávná nadměrná spotřeba energy drinků. Když jsem se dívala, jak leží po operaci na lůžku, nevěděla jsem, zda se vůbec ještě probudí,“ kroutí hlavou Brianna.

Po tomto osudném krvácení do mozku Austin prodělal ještě několik operací. Jako památka na tuto nepříjemnou událost mu zůstala díra v přední části lebky. Tento muž si to ovšem neuvědomoval, protože jej lékaři nechávali v umělém spánku.

Zdroj: Facebook.com | Endres Photography „Seděla jsem v nemocnici u jeho lůžka každý den a modlila jsem se, aby byl v pořádku. Věděla jsem, že svého manžela nikdy neopustím. A to bez ohledu na to, jak náročný by se náš život kvůli jeho postižení stal. Po dvou týdnech, co jsem s ním byla v nemocnici, jsem se musela vrátit domů, protože se blížil můj termín porodu,“ vypráví dále Austinova manželka.

Jak Brianna říká, vždy snila o tom, že její muž bude přítomen u porodu a přestřihne pupeční šňůru svého novorozeného děťátka. Jenže to nebylo možné. „Nebudu vám lhát, bylo to pro mě velmi těžké. Ale když jsem porodila chlapečka, který byl celý táta, byla jsem štěstím bez sebe,“ popisuje Brianna.

Tato žena šla týden po porodu do nemocnice za svým mužem, který byl stále v umělém spánku. V slzách mu řekla, že má syna a že jej jako tátu moc potřebují. Poté se stal doslova zázrak. Austin se krátce po narození svého syna probudil a o dva měsíce později jej konečně držel ve svém náručí.

Zdroj: Shutterstock.com Tato rodina už konečně žije pospolu, ale jejich život už není normální. Brianna se každý den musí starat nejen o svého syna, ale také o svého manžela. „Je to těžké. Manžela pravidelně vozím k lékaři a do nemocnice. Připravuji mu jídlo, jsem jeho logopedka a fyzikální terapeutka, pomáhám mu s osobní hygienou a učím ho chodit. Zkrátka mu pomáhám s každým aspektem jeho života. Ale jsem ráda, že je tu s námi,“ zakončuje mladá maminka.

Krásu a bolest této mladé rodiny na černobílých fotografiích zvěčnila americká fotografka Sara Endres. Její snímky jsou svědectvím o existenci skutečné lásky, ale i sebeobětování.

Autor:
Publikováno: 9. 8. 2019 10:00 Nahlásit obsah