Kategorie Závislost

Článek
Používáte při rýmě sprej či kapky do nosu? Pozor na závislost
Používáte při rýmě sprej či kapky do nosu? Pozor na závislost Rýma a ucpaný nos nás dokážou pěkně potrápit hlavně na podzim a v zimě. A většina z nás ke zmírnění jejich příznaků sáhne po klasickém spreji nebo kapkách do nosu. Má to ovšem jedno velké ALE: Věděli jste, že pokud budete tyto přípravky určené k léčbě ucpaného nosu nadměrně a dlouhodobě používat, můžete si na nich vypěstovat těžkou závislost?
Článek
Tohle je podle všeho ta nejžárlivější žena na světě. Její manžel každý den musí podstupovat test na detektoru lži
Tohle je podle všeho ta nejžárlivější žena na světě. Její manžel každý den musí podstupovat test na detektoru lži Trocha zdravé žárlivosti určitě neuškodí, ale nic se nemá přehánět a hnát do krajností. Žena, jejíž příběh vám dnes přinášíme, je však extrém.
Článek
Opalování se zvrhlo v posedlost, která jí málem stála vše. Musela podstoupit už 86 operací
Opalování se zvrhlo v posedlost, která jí málem stála vše. Musela podstoupit už 86 operací Lidé v mládí chtějí vypadat co nejlépe a jsou pro to tudíž schopni udělat hodně. To je samozřejmě v pořádku, jenže nic se nemá přehánět. O tom může směle vyprávět Lisa Pace, která kvůli honbě za krásou málem přišla o všechno.
Článek
Jak poznat, že vaše dítě fetuje?
Jak poznat, že vaše dítě fetuje? Pravděpodobně neexistuje rodič, který by se neobával toho, že jeho dítě začne brát drogy a stane se na nich závislé. Je to jeden z mnoha strašáků, který na tomto světě na dospívající děti číhá.
Článek
Zbavte se závislosti na sladkém v několika jednoduchých krocích
Zbavte se závislosti na sladkém v několika jednoduchých krocích Závislost na sladkém je problém, se kterým dnes zápolí mnoho žen. Některé zkrátka nedokážou sladké chuti odolat, jiné s ní řeší stres. Je však možné se závislosti na sladkém zbavit? My věříme, že ano a zvládnete to i vy!
Článek
Fotografie dvouleté holčičky vyrůstající s drogově závislými rodiči
Fotografie dvouleté holčičky vyrůstající s drogově závislými rodiči Série kontroverzních fotografií „Anfisa`s Family“ ruské fotografky Iriny Popovy značně rozvířila prostředí internetu. Zobrazuje totiž rodinný život dvouleté holčičky Anfisy a jejích drogově závislých rodičů. Fotografie…
Článek
Plížící se závislost na pilulkách
Plížící se závislost na pilulkách Opravdu je nutné tolik spoléhat na zázračnou moc všelijakých pilulek? Pohled na člověka závislého na alkoholu nebo na drogách v nás vzbuzuje opovržení i lítost. Zatímco lidí závislých na drogách jsou v České republice tři…
Článek
Mužské vrtochy: Osm způsobů, jak ho zbavit špatné nálady
Mužské vrtochy: Osm způsobů, jak ho zbavit špatné nálady Nepříjemnosti se nevyhýbají nikomu z nás. I vašeho partnera mohou přemoci emoce. Na vině mohou být bolesti hlavy nebo i problémy v práci, se šéfem. Problém vašeho milého nemusí být nijak vážný, v současnosti se totiž stává běžně, že jsou lidé pod stoupajícím tlakem okolí více náladoví.