Jak se změnila Amanda Bynes? Z krásky troskou kvůli drogám

Jak se změnila Amanda Bynes? Z krásky troskou kvůli drogám Zdroj: thecut.com

Všichni si určitě pamatujete krásnou a přitažlivou mladou herečku Amandu Bynes, která byla v minulých letech velmi často hlavní hrdinkou v teenagerovských komediích. Osm let se ale nikde neobjevila, propadla totiž drogám.

Posledních 5 let je ale prý naprosto čistá a chce se vrátit k filmování. Jak se na ní drogy podepsaly se můžete podívat v následujícím článku.

Amanda nikdy netoužila být královnou bujarých večírků, vlastně jí to do jejich 25 let vůbec nelákalo. Alkohol jí nechutnal, ale marihuanu začala kouřit již v 16 letech. Vše se změnilo až právě po dovršení zmíněných 25 let. Tehdy začala experimentovat s amfetaminem. Po natočení filmu Panna nebo orel v roce 2010 si začala drog opravdu velmi užívat. 

Zdroj: thecut.com “Byla jsem zavřená doma a jen jsem se sjížděla kokainem, koukala na televizi a tweetovala,” svěřila se Amanda magazínu Paper. “Před 5 lety jsem ale našla nový smysl života - módu”. Opravdu se na tuto oblast zaměřila a studovala na americké univerzitě v Los Angeles. Letos v lednu dokončila studia a může se pyšnit bakalářským titulem.

“Chtěla bych se vrátit před kamery, pracovat se stejným nadšením a elánem jako když jsem byla dítětem,” v to stále doufá dnes již 33letá Amanda. Pamatujete si ještě Amandu? A máte rádi její filmy? Podělte se o vaše názory v komentářích níže! 

Autor:
Publikováno: 13. 3. 2020 15:06 Nahlásit obsah