Kategorie Nebezpečí

Článek
Máma koupila svému synovi čokoládové vejce: Skrývalo ale smrtelné překvapení
Máma koupila svému synovi čokoládové vejce: Skrývalo ale smrtelné překvapení Kinder vajíčka děti zbožňují. Vevnitř těchto čokoládových vajíček najdou vždy žlutý plastový obal s překvapením, na které se většinou těší víc než na samotnou čokoládu. Obsah vajíčka však nemusí vždy potěšit rodiče. Přesvědčila se o tom britská maminka Sophie Brownová, která namísto hračky našla v čokoládovém vajíčku nebezpečné léky.
Článek
Nákupní vozík, výtahové tlačítko a dámská kabelka: Tyto věci jsou mnohem špinavější než záchodové prkénko
Nákupní vozík, výtahové tlačítko a dámská kabelka: Tyto věci jsou mnohem špinavější než záchodové prkénko Některé věci používáme den, co den a nikdy by nás nenapadlo, abychom je před tím, než na ně sáhneme, dezinfikovali. Z toho důvodu na nás v jejich útrobách číhá spousta choroboplodných zárodků, které mohou pěkně zamávat s naším zdravím. Které věci denní potřeby jsou špinavější než záchodové prkénko a měli bychom si na ně dát pozor?
Článek
Difenbachie: Oblíbená pokojová rostlina, která do 15 minut zabije zvíře i člověka
Difenbachie: Oblíbená pokojová rostlina, která do 15 minut zabije zvíře i člověka Tuto pokojovku máte doma i v kanceláři. Vyniká exotičností a širokými, skvrnitými listy. Navzdory svému půvabu v sobě skrývá jed, který může být v krajním případě smrtelný pro zvíře i člověka. Řeč je o tolik oblíbené difenbachii. Pokud ji máte doma, popřemýšlejte nad tím, zda se jí vzhledem k možným rizikům raději nezbavit.
Článek
Největší hrozbou pro děti na internetu je rizikové seznámení
Největší hrozbou pro děti na internetu je rizikové seznámení Seznámení s rizikovou osobou, volně dostupná pornografie a kyberšikana. To jsou podle průzkumu naše největší hrozby, pokud jde o používání internetu dětmi, říká ESET.
Článek
Glutaman sodný, dochucovadlo, které je velmi nebezpečné. Najdete ho téměř ve všech pokrmech
Glutaman sodný, dochucovadlo, které je velmi nebezpečné. Najdete ho téměř ve všech pokrmech Pokud jste přesvědčeni, že největším nepřítelem pro vaše tělo je sůl a cukr, tak jste na omylu. Existuje totiž dochucovadlo, které je mnohem nebezpečnější, a tím je glutaman sodný.
Článek
Co udělat s klíštětem hned po vytáhnutí? Podle této ženy byste jej měli okamžitě spálit!
Co udělat s klíštětem hned po vytáhnutí? Podle této ženy byste jej měli okamžitě spálit! O tom, jak moc jsou klíšťata nebezpečná, jistá každý z nás ví a ani v tomto roce počet infikovaných klíšťat neklesl, spíše naopak. Jen neškodná procházka ve vysoké trávě anebo výlet do lesa může být pro nás hrozbou.
Článek
Malého synka pustili na trampolínu. O malou chvíli později je vystrašil děsivý zvuk!
Malého synka pustili na trampolínu. O malou chvíli později je vystrašil děsivý zvuk! Které dítě by nemilovalo trampolíny, že? Jenže i přes informace od výrobců, že jsou trampolíny pro děti naprosto bezpečné, se může stát, že si vaše dítko ublíží. A právě proto se rozhodla maminka 3letého Coltona z Floridy varovat všechny rodiče, protože její syn na vlastní kůži zažil, co se může na trampolíně stát…
(17) Načíst více