Narodilo se vaše dítě v jednom z těchto znamení? Pravděpodobně máte doma malého génia

Narodilo se vaše dítě v jednom z těchto znamení? Pravděpodobně máte doma malého génia Zdroj: Shutterstock

Již v útlém věku můžeme snadno odhalit, zda náš maličký potomek bude génius. Některé děti totiž do vínku dostaly velkou dávku chytrosti a inteligence. Podle všeho právě za tento dar může znamení zvěrokruhu, ve kterém se děti narodily.

Právě děti narozené v měsících květen, červen, září a říjen patří mezi ty nejinteligentnější znamení, se kterými se můžeme setkat. Avšak znamení zvěrokruhu bývají často na pomezí dvou měsíců, z toho důvodu se mezi ty nejinteligentnější řadí jen tato dvě znamení.

Blíženci

Podle astrologů jsou Blíženci nejinteligentnější znamení v horoskopu vůbec. Nenechte se však zmást tím, že třeba vašemu malému Blíženci nejdou počty. Blíženci jsou od narození ovlivňování planetou Merkur, která je dělá přirozeně inteligentní, se smyslem pro detail a jsou to velmi empatické osoby. Jsou to komunikativní lidé, kteří se nejlépe uplatní jako vědci, umělci či vynálezci.

Zdroj: Shutterstock

Panny

I v tomto případě můžeme hovořit o velkém vlivu planety Merkur na znamení Panny. Naopak od Blíženců se Panny mohou pyšnit analytickým myšlením, rychlými a pohotovými reakcemi. Vždy si jdou pevně za svými vytyčenými cíli a nikdy ze své cesty úspěchu nevybočí.

Panny musí mít vše dopodrobna promyšlené, bez toho se do ničeho bezhlavě nepouští. Vynikat budou v oblasti lékařství či astrofyziky. Mimo jiné výzkumy dokonce potvrzují, že většina velmi úspěšných lékařů se narodila právě ve znamení Panny.

Autor:
Publikováno: 8. 9. 2021 15:38 Nahlásit obsah