Láska je slepá 2: Které další dva zasnoubené páry Netflix neukázal?

Láska je slepá 2: Které další dva zasnoubené páry Netflix neukázal? Zdroj: Shutterstock

Sledujete na Netflixu reality show Láska je slepá 2? V tom případě vás bude jistě zajímat, že Netflix vyřadil z natáčení druhé řady tohoto pořadu celkem dva páry, které se do sebe přes zeď zamilovaly a následně zasnoubily. O které páry jde a jak to s nimi vůbec dopadlo?

Reality show Láska je slepá neboli Love is Blind je sociální experiment z dílny Netflixu, v rámci kterého nezadaní muži a nezadané ženy hledají lásku svého života. Při seznamování se však osobně nevidí, neboť je dělí tlustá stěna. I když se do sebe během rozhovorů zamilují, osobně se setkají až poté, co se přes stěnu zasnoubí. Následně je už pouze na jejich rozhodnutí, zda se opravdu za několik týdnů vezmou a stane se z nich skutečný manželský pár.

V druhé řadě populární reality show Láska je slepá jste mohli vidět celkem šest šťastně zasnoubených párů. Ve skutečnosti však mělo svatební vyhlídky celkem osm párů snoubenců. Netflix ovšem dva páry ze zbytku natáčení reality show vyřadil.

Prvním z vyřazených párů byl stevard Jason Beaumont, který se na červeném koberci zasnoubil s Karou Williamsovou. Pár se však po zasnoubení rozešel.

“Kara byla jednou z nejcharismatičtějších a nejmilovanějších lidí, jaké jsem kdy potkal, je to jedna z nejsilnějších žen, jaké jsem kdy měl. Vidět ji na červeném koberci byl bezpochyby ten nejlepší pocit, jaký jsem kdy v životě měl, naskakuje mi husí kůže jen při pomyšlení na to, jak krásně vypadala. Bohužel jsme se od té doby rozešli, ale to mi nikdy nevezme city a lásku, kterou jsem k ní během tohoto procesu choval. I když náš vztah nebyl zveřejněn, byl opravdu skutečný,napsal Jason Beaumont na svém Instagramu.

Dalším párem, který se v reality show Láska je slepá 2 zasnoubil, byli Joey Miller a Caitlin McKeeová. Jejich milostný příběh se rovněž dále vyvíjel bez dohledu kamer. Ani tento pár spolu ovšem nezůstal.

“Vibrovali jsme spolu od prvního rande, zasnoubili jsme se, aniž bychom se kdy viděli, a prožili jsme spolu úžasné léto a podzim bez všech kamer. Děkuji @loveisblindnetflix za to, že mi představil tak silnou, starostlivou a soucitnou ženu. Už spolu nejsme, ale naprosto slepě jsme se milovali,” uvedl Joey Miller na svém instagramovém účtu.

Joey Miller a Caitlin McKee dále prohlásili, že i když se oba rozhodli jít svou vlastní cestou, zůstávají přáteli a budou mít vždy pro sebe ve svých srdcích zvláštní místo.

Zdroj: Ew.com, Cheatsheet.com, Womenshealthmag.com

Autor:
Publikováno: 1. 3. 2022 14:56 Nahlásit obsah