Kategorie Netflix

Článek
V 26 letech zemřela jihokorejská hvězda Netflixu, herečka Chae-yeon Jung. Vidět jste ji mohli v seriálu Zombie Detective
V 26 letech zemřela jihokorejská hvězda Netflixu, herečka Chae-yeon Jung. Vidět jste ji mohli v seriálu Zombie Detective V úterý 11. dubna 2023 byla nalezena mrtvá ve svém domě jihokorejská herečka Chae-yeon Jung. Bylo jí pouhých 26 let. Tato mladá žena dosáhla největšího úspěchu zejména díky roli v jihokorejském seriálu Zombie Detective, který se vysílal i na Netflixu.
Článek
Jenna Ortega alias Wednesday Addamsová: Vycházející hvězda, která má našlápnuto na zářnou hereckou kariéru
Jenna Ortega alias Wednesday Addamsová: Vycházející hvězda, která má našlápnuto na zářnou hereckou kariéru Nový seriálový hit Netflixu Wednesday boří rekordy ve sledovanosti. A nejen to. Stvořil novou hereckou hvězdu Jennu Ortegu, která v seriálu zazářila v hlavní roli Wednesday Addamsové. Kdo Jenna Ortega vůbec je a jak se tato talentovaná dívka dostala do světa filmu?
Článek
Láska je slepá 2: Které další dva zasnoubené páry Netflix neukázal?
Láska je slepá 2: Které další dva zasnoubené páry Netflix neukázal? Sledujete na Netflixu reality show Láska je slepá 2? V tom případě vás bude jistě zajímat, že Netflix vyřadil z natáčení druhé řady tohoto pořadu celkem dva páry, které se do sebe přes zeď zamilovaly a následně zasnoubily. O které páry jde a jak to s nimi vůbec dopadlo?
Článek
Dokument Podvodník z Tinderu má pokračování: Bodyguard Simona Levieva zažaloval Netflix za porušení lidských práv
Dokument Podvodník z Tinderu má pokračování: Bodyguard Simona Levieva zažaloval Netflix za porušení lidských práv Na streamovací službě Netflix nyní boduje dokument Podvodník z Tinderu. Tento snímek pojednává o Simonovi Levievovi, který prostřednictvím seznamovací aplikace Tinder navázal osobní kontakt s několika ženami, z nichž následně vymámil nemalý obnos peněz. Kvůli dokumentu má nyní Netflix na krku žalobu, a to od Levievova bodyguarda.