Maminka Monika Bagárová má důvod k úsměvu: Její dcera Ruminka udělala první krůčky

Maminka Monika Bagárová má důvod k úsměvu: Její dcera Ruminka udělala první krůčky Zdroj: Shutterstock

Zpěvačka Monika Bagárová si užívá mateřství plnými doušky. Její dcerka Rumia jí totiž dělá jednu radost za druhou. Nedávno tato roztomilá holčička svou maminku překvapila tím, že v 11 měsících udělala své první krůčky. Monika Bagárová se tím, že její Ruminka už chodí, jako správná maminka pochlubila i na Instagramu.

Každá maminka má nesmírnou radost z toho, když její děťátko začne chodit. Ani Monika Bagárová, která se na svém instagramovém účtu rozepsala o pokrocích své dcerky Ruminky, není v tomto směru výjimkou.

“Ruminka už zvládá dva, tři krůčky úplně sama. Je krásný sledovat, jak se učí novým věcem a jakou má radost, když se něco povede,” napsala na svém Instagramu Monika Bagárová a připojila názornou fotku.

Malá Rumia, jejímž tatínkem je zpěvaččin partner, uzbecko-český MMA zápasník Makhmud Muradov, je velká šikulka. Naučila se chodit ve svých pouhých 11 měsících. Maminka Monika Bagárová ji ještě musí držet za ručičku. Ruminka se však určitě za chvíli rozběhne úplně sama.

Roztomilou dcerku Moniky Bagárové a Makhmuda Muradova za chvíli čeká ještě jiná sláva. Jelikož se narodila 27. května 2020, zanedlouho sfoukne na dortu svou první svíčku. První narozeniny ve velkém s Ruminkou jistě oslaví nejen oba její milující rodiče, ale i celá rodina a rodinní přátelé.

Ač si Monika Bagárová užívá své mateřství, jak jenom může, nezahálí ani po pracovní stránce. Nedávno vydala svůj nový singl s názvem Vášeň. Byla také například jedním z čestných hostů na narozeninovém online mejdanu Leoše Mareše Staré pecky.

Autor:
Publikováno: 7. 5. 2021 18:18 Nahlásit obsah