Kategorie Batole

Článek
Takto vypadá skutečné mateřství: Maminka nafotila pomocí selfie tyče svůj běžný den s miminkem
Takto vypadá skutečné mateřství: Maminka nafotila pomocí selfie tyče svůj běžný den s miminkem Úloha novopečených maminek bývá velmi často podceňována. Mateřská dovolená však rozhodně není dovolená a maminka malého dítěte se přes den mnohdy vůbec nezastaví. Tuto skutečnost potvrzuje i Julija Skorobogatova, která v průběhu jednoho dne nafotila pomocí selfie tyče svůj život s malým miminkem. A rozhodně to nebyla procházka růžovým sadem.
Článek
Dospělý muž je uvězněn v těle batolete. Nemůže mluvit ani chodit
Dospělý muž je uvězněn v těle batolete. Nemůže mluvit ani chodit 23letý muž prožil téměř celý svůj život jako pětikilové batole, neschopné mluvit ani chodit. Manpreet z Indie trpí vzácnou nemocí zvanou Laronův syndrom, která současně sužuje asi 300 lidí na světě. Ta způsobuje hormonální nerovnováhu, kdy tělo postrádá nutnou látku pro další vývoj.
Článek
Roztomilé fotografie spícího batolete a štěněte
Roztomilé fotografie spícího batolete a štěněte Blogerka a maminka Jessica Shiba zveřejnila fotografie, které zachycují během spánku jejího malého chlapečka Beau a štěně Theo. Když nastává čas odpočinku a Beau jde do postýlky, pejsek si poslušně lehne vedle něj a hlídá,…
Článek
Rozkošné fotografie miminek pořízené pod vodou
Rozkošné fotografie miminek pořízené pod vodou Ještě se nenaučily chodit, ale ve vodě jsou jako doma. Dokážou zadržet dech, potopit se a dokonce „plavat“ pod vodou. O tom, jak si to miminka ve vodě užívají, se můžete přesvědčit v následující fotogalerii.