Miminko díky svým prvním brýlím konečně poprvé ostře uvidělo svět kolem. Tento neuvěřitelně roztomilý okamžik vás dostane

Miminko díky svým prvním brýlím konečně poprvé ostře uvidělo svět kolem. Tento neuvěřitelně roztomilý okamžik vás dostane Zdroj: YouTube.com

Představte si, že okolní svět znáte pouze podle zvuků a hlasů, dále vám k jeho vnímání pomáhá čich a hmat. Pomocí zraku vše vidíte pouze v mlhavých obrysech. Právě takto vnímal své okolí několikaměsíční chlapeček Christian. Ovšem do té doby, než mu jeho maminka nasadila speciální dioptrické brýle. Jeho reakce byla naprosto dokonalá.

Několikaměsíční chlapeček Christian trpěl od narození zrakovou vadou. V batolecím věku samozřejmě nedokázal druhým říct, co jej trápí. Jeho rodiče i dětská lékařka však poznali, že má problémy se zrakem.

Malý Christian tak dostal speciální brýle, které jsou vyrobené z materiálu podobnému gumě. Tyto dioptrické brýle navíc nemají šroubky, které by mohl Christian spolknout, nebo ostré hrany, o které by se mohl poranit.

Když Christianovi nasadila jeho maminka brýle poprvé na oči, chlapcova reakce byla nesmírně roztomilá. Z toho, že konečně pořádně vidí, se Christian upřímně radoval. Podívejte se i vy, jak chlapeček reagoval, když poprvé díky brýlím ostře uviděl svou maminku, tatínka a svět kolem sebe.

Autor:
Publikováno: 9. 11. 2020 08:38 Nahlásit obsah