Chlapeček s hlasem démona baví internet. Poslechněte si, jak řekl poprvé “máma”

Chlapeček s hlasem démona baví internet. Poslechněte si, jak řekl poprvé “máma” Zdroj: Shutterstock

Když dítě poprvé řekne slovo “máma”, je to pro jeho rodiče neopakovatelný zážitek. Že slovo “máma” může mít i nadpozemský význam, dokazuje 16měsíční irský chlapeček Aiden, který svým hlasem dostal své rodiče do kolen. Při vyslovení slova “máma” totiž promluvil téměř démonickým hlasem. Z tohoto okamžiku vzniklo video, které je nyní hitem internetu.

“Aidene, umíš říct máma?” zeptal se v neděli 2. května tatínek Julian Brophy z irského městečka Wicklow svého 16měsíčního synka. Chlapcova maminka Maiken Wol Eideová si mezitím tuto významnou událost v životě každého novopečeného rodiče natáčela na mobil.

Chlapec batolecího věku, který si již v předchozích dnech začal výrazněji broukat a pokoušet se o svá první slova, přitakal. Uměl už totiž říct slovo “táta”, a tak jeho maminka s napětím očekávala, kdy přijde řada také na ni.

Aiden však vzápětí svou odpovědí rodiče šokoval a zároveň dohnal k slzám smíchu. Slovo “máma” totiž řekl přímo ďábelským hlasem. Jakým způsobem jej vyslovil, jeho rodiče Julian Brophy a Maiken Wol Eideová rozhodně nečekali. Jejich malý ďáblík je zkrátka dostal.

“Strašně jsme se tomu začali smát. Když mluví, pořád říká slovo “máma” tímto hlasem,” prozradila chlapcova maminka Maiken Wol Eideová.

Rodiče malého Aidena se rozhodli, že se pochlubí s démonickým hlasem svého synka také na internetu. Tatínek Julian Brophy zveřejnil video s Aidenem na svém twitterovém účtu, kde má v současnosti takřka 70 tisíc zhlédnutí, tisíce liků a stovky obdivných komentářů.

Chlapeček s hlasem démona je v současnosti velkým hitem internetu. Lidé jeho video sdílí na sociálních sítích, malý Aiden se dostal také do hledáčku řady světových médií. Někteří lidé píšou, že se na video s Aidenem museli podívat hned několikrát, aby se ujistili, zda není dabované. Někteří uživatelé sociálních sítí rovněž píšou, že 16měsíční chlapeček má herecké sklony a předpovídají mu, že bude nejen skvělý herec a dabér, ale také imitátor.

Zdroj: Dailymail.co.uk

Autor:
Publikováno: 10. 5. 2021 15:06 Nahlásit obsah