Vyděšená matka našla v ústech děťátka podivnou černou skvrnu. Po návštěvě lékaře byla v rozpacích

Vyděšená matka našla v ústech děťátka podivnou černou skvrnu. Po návštěvě lékaře byla v rozpacích Zdroj: Shutterstock

Rodiče malých dětí své potomky hlídají jako oko v hlavě. Když u svého dítěte vypozorují nějaký zdravotní problém, návštěva lékaře je pro ně neodkladná. Své by mohla vyprávět americká maminka Darian Depreta, která v ústech své dcerky batolecího věku objevila černou skvrnu. V panice ihned vyrazila k lékaři. A výsledek? Ten ji šokoval.

Zvláštní tmavá skvrna maminku pořádně vystrašila

Jako Darian Depreta z americké Pensylvánie by se zachovala snad každá maminka. Když si tato žena hrála se svou dcerou Bellou a toto batolátko se začalo smát, Darian si všimla, že její dcerka má v ústech na horním patře velmi zvláštní tmavou skvrnu.

Maminka se snažila tuto skvrnu setřít a sloupnout prsty, jenže bez úspěchu. Darian Depreta začala v panice volat svému manželovi, matce a pak nejlepší kamarádce. Do třiceti minut od této nepříjemné události už seděla vystrašená v čekárně dětského lékaře.

Zdroj: Facebook | Darian Depreta “Zdravotní sestřička se snažila skvrnu setřít, ale nešlo to. Řekla, že ještě nikdy nic takového neviděla. Následně skvrnu konzultovala s dětskými lékaři, kteří mi vysvětlili, že se možná jedná o mateřské znaménko,” popsala na svém facebookovém profilu děsivé chvilky americká maminka. 

Nešlo o mateřské znamínko, ale o nalepený karton z krabice

Tato žena trvala na tom, že své dcerce batolecího věku pusinku pravidelně čistí a v předchozích dnech na jejím horním patře nic takového neviděla. Dětští lékaři plánovali, že malou Bellu pošlou ke specialistovi. Jenže zdravotní sestřičce to nedalo, a ještě jednou se pokusila zjistit původ tmavé skvrny.

“Sestřička řekla, že skvrna je na jedné straně o něco bledší, proto se ji ještě jednou pokusila seškrábnout. A úspěšně! Nakonec jsme zjistili, že Bella měla na horním patře své pusinky nalepený karton z krabice, kterou před tím okusovala,” napsala Darian Depreta.

Zdroj: Shutterstock Po pláči a panice přišla úleva

Maminka po zjištění původu skvrny nevěděla, jestli má plakat nebo se smát. V každém případě jí spadl obrovský kámen ze srdce, protože se potvrdilo, že je její malá dceruška zdravá. O svůj příběh se Darian Depreta podělila s ostatními rodiči na sociální sítí Facebook, dosud má 34 tisíc liků a 19 tisíc sdílení.

“Bella jenom náhodou našla kartónovou krabici zrovna v době, když jsem vydělávala nádobí z myčky. Okamžitě jsem zkontrolovala její ústa, ale evidentně se v nich jeden kousek přilepil. Krabice teď od ní budu držet mnohem dál. Ano, mohla se tím udusit, ale já děkuji bohu, že se tak nestalo. Proč jsem tento příběh zveřejnila? Po pláči, panice a pokusu přijít na to, co jí je, byla v pořádku. A s tím přišla i obrovská úleva, radost a nekonečný smích,” dodala ve svém facebookovém příspěvku americká maminka.

Zdroj: Metro.co.uk

Autor:
Publikováno: 18. 5. 2021 14:45 Nahlásit obsah