Kategorie Mateřské znaménko

Článek
Holčička se narodila s velkým mateřským znaménkem přes půl tváře. Její máma jí od mala vštěpuje, že je výjimečná
Holčička se narodila s velkým mateřským znaménkem přes půl tváře. Její máma jí od mala vštěpuje, že je výjimečná Když přišla americká holčička Winry Hallová na svět, byla jiná než ostatní novorozené děti. Rodiče si hned po jejím narození všimli, že má skvrnu ve tváři. Nejprve si mysleli, že jde o modřinu. Lékaři však překvapeným rodičům řekli, že jde o extrémně vzácné mateřské znaménko. Zajímá vás, jak se této holčičce aktuálně daří?
Článek
Holčička se narodila s velkým mateřským znaménkem na tváři připomínající masku Batmana. Takto vypadá po 6 chirurgických zákrocích
Holčička se narodila s velkým mateřským znaménkem na tváři připomínající masku Batmana. Takto vypadá po 6 chirurgických zákrocích Když Luna Tavares-Fennerová přišla v roce 2019 na svět, byla jiná než ostatní novorozené holčičky. Většinu její tváře pokrývalo velké tmavé mateřské znaménko, které připomínalo masku Batmana. Od svého narození do roku 2021 Luna podstoupila celkem šest náročných chirurgických zákroků. Podívejte se, jak vypadá dnes.
Článek
Vyděšená matka našla v ústech děťátka podivnou černou skvrnu. Po návštěvě lékaře byla v rozpacích
Vyděšená matka našla v ústech děťátka podivnou černou skvrnu. Po návštěvě lékaře byla v rozpacích Rodiče malých dětí své potomky hlídají jako oko v hlavě. Když u svého dítěte vypozorují nějaký zdravotní problém, návštěva lékaře je pro ně neodkladná. Své by mohla vyprávět americká maminka Darian Depreta, která v ústech své dcerky batolecího věku objevila černou skvrnu. V panice ihned vyrazila k lékaři. A výsledek? Ten ji šokoval.
Článek
Chlapec se narodil s velkým mateřským znaménkem. Jeho milující táta si nechal vytetovat úplně stejné
Chlapec se narodil s velkým mateřským znaménkem. Jeho milující táta si nechal vytetovat úplně stejné Když Derek Prue Junior přišel na svět, měl na levé straně svého hrudníku velké mateřské znaménko. Jako předškolák svou výjimečnost neřešil, až ve školním věku se za ni začal stydět. Aby jej jeho táta Derek Prue Senior podpořil, nechal si na svou hruď vytetovat stejné hnědé znaménko. Tetování trvalo celých 30 hodin.
Článek
Podezřelá znaménka rozhodně nepodceňujte: Jak rozeznáte neškodné znaménko od rakovinového melanomu?
Podezřelá znaménka rozhodně nepodceňujte: Jak rozeznáte neškodné znaménko od rakovinového melanomu? Nyní, když svá těla vystavujeme slunečním paprskům, je to víc než aktuální téma. Objevila jste na své kůži podezřele vypadající znaménko, které tam předtím nebylo? Rozhodně jej nepodceňujte. Až za 90 procent rakoviny kůže může právě ultrafialové záření ze sluníčka. Jak ale rozeznáte neškodné znaménko od toho, se kterým byste měla jít hned k lékaři?
Článek
Máte na těle mongolskou skvrnu? Jde o znaménko, které vám odkázali vaši předci
Máte na těle mongolskou skvrnu? Jde o znaménko, které vám odkázali vaši předci Narodili jste se s modrou skvrnou na spodní části zad nebo kdekoli jinde na těle? Toto výjimečné mateřské znaménko, které si mnozí můžou splést s obyčejnou modřinou, vám nemusí zmizet ani v dospělosti. Říká se mu mongolská skvrna a odkázali vám jej vaši předci. Co dalšího byste měli o tomto typu znaménka vědět?