Chlapec se narodil s velkým mateřským znaménkem. Jeho milující táta si nechal vytetovat úplně stejné

Chlapec se narodil s velkým mateřským znaménkem. Jeho milující táta si nechal vytetovat úplně stejné Zdroj: Ladbible.com

Když Derek Prue Junior přišel na svět, měl na levé straně svého hrudníku velké mateřské znaménko. Jako předškolák svou výjimečnost neřešil, až ve školním věku se za ni začal stydět. Aby jej jeho táta Derek Prue Senior podpořil, nechal si na svou hruď vytetovat stejné hnědé znaménko. Tetování trvalo celých 30 hodin.

Táta si všiml, že jeho syn nechce chodit na bazén

Derek Prue Senior z kanadské Alberty ukázal, že má srdce na pravém místě. Když si všiml toho, že se jeho osmiletý syn stydí za své mateřské znaménko a odmítá chodit s ostatními dětmi na bazén, rozhodl se konat.

Aby u syna podpořil jeho výjimečnost a ukázal mu, že jej podporuje ve všech směrech, nechal si na svém těle vytetovat úplně stejné mateřské znaménko. 

“Můj syn byl vždy hrdý na své znaménko, ale pak jsem si všiml, že jej začal zakrývat. Myslím, že si byl vědom toho, že je jiný. Rozhodl jsem se k vytetování stejného znaménka, aby v tom zkrátka nebyl sám a abychom v tom byli spolu,” řekl milující táta Derek.

Zdroj: Ladbible.com Derek Prue Senior strávil u tatéra 30 hodin

Tetování velkého znaménka trvalo zhruba 30 hodin. Derek Prue Senior přitom v tetovacím salonu podstoupil celkem devět sezení. Vynaložená bolest však podle odvážného táty stála za to, když výsledkem svého snažení překvapil svého syna tehdy, když společně zavítali na bazén.

“Když jsem si sundal košili, ukázal jsem synovi, že mám úplně stejné znaménko jako on. Řekl mi, že je to super,” pochválil si táta. 

Chlapec je rád, že v tom s tátou “jedou spolu”

V každém případě jeho přístup velmi ovlivnil synův život. Derek Prue Junior je teď sebevědomější a pozitivnější a je rád, že v tom s tátou “jedou spolu”. 

“Je opravdu skvělé, když ho vidím, že se usmívá. Myslím, že celá akce stála rozhodně za to,” dodává táta, jehož přístup rozhodně stojí za inspiraci.

Autor:
Publikováno: 12. 1. 2021 12:00 Nahlásit obsah