Kategorie Otec a syn

Článek
Chlapec se narodil s velkým mateřským znaménkem. Jeho milující táta si nechal vytetovat úplně stejné
Chlapec se narodil s velkým mateřským znaménkem. Jeho milující táta si nechal vytetovat úplně stejné Když Derek Prue Junior přišel na svět, měl na levé straně svého hrudníku velké mateřské znaménko. Jako předškolák svou výjimečnost neřešil, až ve školním věku se za ni začal stydět. Aby jej jeho táta Derek Prue Senior podpořil, nechal si na svou hruď vytetovat stejné hnědé znaménko. Tetování trvalo celých 30 hodin.
Článek
Dcery dostanou do vínku krásu, synové potíže se srdcem. Pět znaků, které dědíme po tatínkovi
Dcery dostanou do vínku krásu, synové potíže se srdcem. Pět znaků, které dědíme po tatínkovi Na ženy se odjakživa nahlíží jako na nositelky a dárkyně života. S rozvojem znalostí reprodukce se ale postupem času zjistilo, že na vzniku potomka se muž podílí, alespoň co se genů týče, do stejné míry jako žena. Lidská genetická výbava je totiž složená z celkem 46 chromozomů a z toho polovina pochází od otce. Které naše znaky pochází od tatínka?
Článek
Britský táta, který má syna s autismem, se převléká do kostýmu Spidermana: Pomáhá mu tím zvládat jeho nálady
Britský táta, který má syna s autismem, se převléká do kostýmu Spidermana: Pomáhá mu tím zvládat jeho nálady Tatínkové jsou v očích svých dětí opravdovými superhrdiny. Britský táta Dale Grounds to ovšem bere doslova. Pravidelně se převléká do kostýmu Spidermana, aby ve vyhrocených situacích zklidnil svého autistického syna.
Článek
Proč jsou tátové důležití v životě každého syna
Proč jsou tátové důležití v životě každého syna Ač obecné přesvědčení, že nejdůležitější roli v životě dítěte hraje matka, existuje několik věcí, které táta zvládne lépe. Zvláště pokud se jedná o vztah se synem.
Článek
Věci, které by měl každý otec naučit svého syna!
Věci, které by měl každý otec naučit svého syna! Ačkoliv si může spousta lidí myslet, že matky hrají ve výchově dětí tu nejdůležitější roli, existují věci, které otcové dokážou vysvětlit a naučit mnohem lépe. Zvláště pokud jde o syna. Jen zavzpomínejte – chlapec je v mateřské škole a i na základní škole pod dozorem z velké části jen žen, což tedy znamená, že mu může chybět mužský pohled na svět.
Článek
Bohatý táta chtěl ukázat synovi, jak žijí chudí lidé. To ale nečekal, že lekci dostane on sám...
Bohatý táta chtěl ukázat synovi, jak žijí chudí lidé. To ale nečekal, že lekci dostane on sám... Ačkoliv se na různé věci díváme, neuvědomujeme si, že je to jen jeden úhel pohledu a že je možné tuto věc vnímat úplně jinak. Je to podobné jako se sklenicí vody, někteří ji vidí poloprázdnou, naopak druzí ji vidí poloplnou. Vše záleží jen na tom, jak ji vnímáme.
Článek
Jeho syn umřel hned při porodu. Ani ve snu ale nečekal, že za pár let uvidí tohle!
Jeho syn umřel hned při porodu. Ani ve snu ale nečekal, že za pár let uvidí tohle! José Manuel Roas Triviño a jeho žena Maite bydlí společně se svými pěti dětmi ve španělské Seville. I přesto, že je to v dnešní době opravdu neobvyklé mít tolik dětí, manželé si nic jiného než početnou rodinu nepřáli.