Monika Bagárová ukázala vymóděnou Ruminku. V jejím outfitu nechyběly svítící boty, kabelka, brýle ani čelenka

Monika Bagárová ukázala vymóděnou Ruminku. V jejím outfitu nechyběly svítící boty, kabelka, brýle ani čelenka Zdroj: Profimedia

Dcera zpěvačky Moniky Bagárové a MMA zápasníka Machmuda Muradova Rumia oslaví letos v květnu druhé narozeniny. A jako správná holčička se již ráda fintí. Dokazuje to fotka, kterou Monika Bagárová sdílela na svém instagramovém účtu. Malá Ruminka se oblékla do módního outfitu, ve kterém nechybí řada oblíbených holčičích doplňků.

Nejdůležitější je, že máme svítící boty, kabelku, brýle a čelenku. Přejeme Vám krásný víkend, ” napsala Monika Bagárová ke snímku své dvouleté dcerky a připojila hashtag #laskamehozivota.

Ruminka je v outfitu, který si sama sestavila, skutečně roztomilá. Kromě růžového trička a růžových legín s puntíky má na sobě objemný kabát s kožíškem. Celý outfit vystajlovala růžovými svítícími botky, dětskou kabelkou, slunečními brýlemi a kožíškovou čelenkou. 

To, jak se dcera Moniky Bagárové oblékla, rozhodně nezůstalo bez odezvy. Na Instagramu zazněly hlasy, že má tato holčička skutečný styl a že se oblékla jako opravdová malá dáma.

“Neuvěřitelná stylařka už teď.”, “Ta holka má styl!”, “Fešanda.”, “Úplná madam. Moc jí to sluší!” Objevilo se například v komentářích. 

Dcera zpěvačky Moniky Bagárové a MMA zápasníka Machmuda Muradova Ruminka v květnu sfoukne už dvě svíčky na dortu. Uvidíme tedy, jaký outfit zvolí k této slavnostní příležitosti.

Zdroj: Instagram.com/bagarovamonika
Autor:
Publikováno: 14. 4. 2022 13:22 Nahlásit obsah