Monika Bagárová dala své dceři Rumince sponku do vlasů. Okamžitě to schytala od zkušenějších maminek

Monika Bagárová dala své dceři Rumince sponku do vlasů. Okamžitě to schytala od zkušenějších maminek Zdroj: Shutterstock

Oblíbená zpěvačka a hrdá maminka Monika Bagárová si své mateřství užívá plnými doušky. Že jí Ruminka každým dnem dělá stále větší radost, dokazuje na svém Instagramu, kde sdílí jednu dcerčinu fotku za druhou. Jedním z posledních Ruminčiných snímků však Monika Bagárová nechtěně nadzvedla ze židle spoustu zkušených maminek. Z jakého důvodu?

Rádoby zkušenější mámy s velkou chutí radí těm méně zkušeným, a to zvlášť na sociálních sítích. O tom, že je to pravda, se přesvědčila také zpěvačka Monika Bagárová, která je hrdou maminkou několikaměsíční dcerky Ruminky.

Monika Bagárová zveřejnila na Instagramu rozkošnou fotku své holčičky, která měla ve svých vláskách poprvé sponku. 

Já se asi zblázním láskouuuu. Tuhle větu teď používám asi 78382 za den! První sponečka, která drží. Každý den s ní je plný radosti. Stále se učí nové věci, směje se, ale taky se mračí a umí se naštvat, to je nejvíc vtipný,” napsala hrdá maminka k fotce své Ruminky na svém instagramovém účtu. Ovšem nečekala, co tím způsobí.

Pod Moničiným postem se okamžitě rozhořela vášnivá debata mezi maminkami. Tuto diskusi rozpoutala zdánlivě nevinná malá sponečka s leopardím potiskem, kterou měla Ruminka ve vlasech. Moniku Bagárovou zkušené maminky varovaly, aby své ještě malé dcerce sponky do vlasů rozhodně nedávala, protože je to velmi nebezpečné. 

“Moni nedávejte jí sponky….. Naše dcera úplně stejnou spolkla v jednom roce a nejhorší chvíle v životě ty minuty čekání, až se probudila z narkózy, a čekání, jestli je v pořádku,” napsala například jedna z maminek. K této ženě se připojily i další sledující.

Některé maminky potvrdily, že mají za sebou podobnou zkušenost a v momentě, kdy jejich dítě sponku spolklo, zažívaly obrovský strach. Je to i tím, že některá batolata vše, co vidí, okamžitě strčí do pusy.

Jaký je váš názor? Dávat, či nedávat takto malým dětem sponky do vlasů?

Autor:
Publikováno: 23. 3. 2021 11:00 Nahlásit obsah