Horoskop na 18. týden (2. 5. 2022 - 8. 5. 2022)

A je tu další pondělí! Duben se přehoupl do května. Co ti první květnové dny přinesou? Budeš se radovat nebo spíš smutnit? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Máš poslední dobou pocit, že je to všude kolem jen samý problém a katastrofa. Neber všechno tak černě, snaž se spíš soustředit na světlé stránky. Uvidíš, že se pak budeš i cítit mnohem líp. 

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Následující dny nebudou pro tebe zrovna lehké. Po pracovní stránce toho budeš mít nad hlavu a budeš ráda, když odejdeš z práce v nějakou rozumnou hodinu. Nic ale nebude trvat věčně, nakonec se situace zlepší a budeš mít zase pohodičku. 

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

S partnerem teď prožíváte krásné období. Zapomněli jste úplně na okolní svět a věnujete se hlavně sami sobě. Dejte si akorát pozor na to, abyste se sebe nepřesytili. Mějte vždycky nějaký čas o samotě.   

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Další týdny tě čeká pořádná jízda. Tvoje nálada bude jako na horské dráze a když si bude myslet, že je konec, tak se objeví další překvapení. Snaž se udržet hlavu co nejvíc v klidu a být připravená na všechno.  

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Okolní svět je momentálně úplně mimo tebe. Užíváš si sama sebe a všechno kolem jako by neexistovalo. Soustředíš se hlavně na svou psychiku a svůj rozvoj. Nezapomínej ale ani na své blízké a neuzavírej se před nimi. 

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Po pracovní stránce tě čekají samé hezké překvapení. Šéf hledá někoho, kdo by byl hoden jeho důvěry. Teď je určitě ten správný čas ukázat své kvality. A za kvalitní práci tě jistě čeká odměna. 

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Poslední dobou jsi se trochu zanedbávala. Zapomínala jsi na pohyb a strava také nebyla přímo ukázková. Teď je čas se do toho zase vrhnout, ať se v létě cítíš dobře. 

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Šéf bude mít tento týden šílenou náladičku. Tak se raději spíš kliď z cesty, ať neschytáš kartáč za nějakou hloupost. Naopak bys měla zapracovat na svých restech, ať se tím pak netrápíš za pár týdnů. 

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Poslední týdny ses necítila moc dobře. Byla jsi unavená a podrážděná. V následujících dnes se to ale začne obracet k lepšímu. Zase se ti vrátí energie a budeš mít radost ze života. 

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Láska si nenechá poroučet a tvůj partner taky ne. Nemá cenu se s ním o něčem dohadovat. Zbytečně by to přineslo jen neshody, které nikam nepovedou. Raději se snažte řešit problémy v klidu a ne křikem. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

V práci nebude zrovna perfektní atmosféra. Někteří kolegové budou mít dost protivnou náladu a postupně ji přenesou i na ostatní. Nedá se dělat nic jiného, než to vydržet a dělat si raději v klidu svou práci. 

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Tvůj milý je poslední dobou dost nevrlý. Momentální omezené možnosti ho dost stresují a ventiluje to tak všude kolem. Nemá cenu se mu snažit vysvětlit svůj názor. Raději mu poskytni oporu a pochopení. Nakonec všechna omezení pominou a bude zase klidný. 

Autor:
Publikováno: 2. 5. 2022 14:11 Nahlásit obsah