Účesy s ofinou vládnou roku 2021. K dlouhým i krátkým vlasům se hodí rovná, krátká či jemná ofina

Účesy s ofinou vládnou roku 2021. K dlouhým i krátkým vlasům se hodí rovná, krátká či jemná ofina Zdroj: Shutterstock.com

Některé ženy nedají na ofiny dopustit, jiné je ze srdce nenávidí. Pokud patříte do první skupiny, určitě vás potěší, že ofina patří k hlavním vlasovým trendům roku 2021. Které účesy s ofinou můžete vyzkoušet? Je jich celá řada a na jednotlivé z nich se postupně zaměříme.

Toužíte po účesu s ofinou? Konkrétní střih by se měl v prvé řadě odvíjet od tvaru vaší tváře. Důležité je, aby zvolený účes s ofinou zvýraznil vaše přednosti a zároveň skryl vaše případné nedostatky. Vyzkoušet můžete třeba následující střihy.

Dlouhé vlasy s ofinou

Tento účes je nadčasovou klasikou, která se opět vrací na výsluní. Ofina v kombinaci s dlouhými vlasy v tomto případě zvýrazní a orámuje vaše oči. Jde o účes, který je dobrou volbou pro všechny ženy, které se bojí razantnějších změn.

Máte jemné vlasy? V tom případě své dlouhé kadeře zkombinuje s řídkou ofinou. Vytvoříte tak nadčasový účes s ofinou, který vypadá velmi žensky a dodá vám jemnější vzhled. Co patří k hlavním přednostem řídké ofiny? Její úprava je velmi jednoduchá a nezabírá mnoho času.

Mikádo s ofinou

Mikádo patří k trendy střihům roku 2021. Tento účes, kterému nejvíc sluší přirozená struktura, se perfektně doplňuje právě s ofinou. Zvolit si přitom můžete jak krátké, tak středně dlouhé mikádo. Ofina výborně vypadá i s vlasy po ramena.

K mikádu se skvěle hodí hlavně rovná hustá ofina. Aby byla dokonalá, musíte ji ovšem pravidelně zastřihovat. Také pravidelná péče je o tento typ ofiny mnohem náročnější.

Chcete naopak svým vzhledem přitáhnout co nejvíc pozornosti? Rozhodněte se pro mikádo s krátkou ofinou. Tento účes s ofinou je ideální pro ženy s výraznými rysy a skvěle se doplňuje rovněž se sytějším make-upem.

Krátké vlasy s ofinou nebo patkou

Patříte k odvážnějším ženám? V tom případě se můžete rozhodnout i pro krátký sestřih. Oživit jej zkuste ofinou nebo patkou, díky čemuž opticky zahustíte vzhled svých kadeří. Vyzkoušejte například asymetrický pixie střih, který patří k nejžhavějším vlasovým trendům letošního roku.

Autor:
Publikováno: 9. 2. 2021 14:00 Nahlásit obsah