Tyto dárky k svátku potěší každého!

Tyto dárky k svátku potěší každého! Zdroj: Manboxeo

Dárky k svátku se nevybírají snadno. Samozřejmě je rozdíl, jestli vybíráme dárek ke svátku pro nejlepší kamarádku nebo pro kolegu v práci. Vyřešit svátek obyčejnou čokoládou nebo lahví vína je samozřejmě nejjednodušší, přeci jen byste si ale měli dát na výběru dárku záležet trochu víc. Přinášíme vám originální tipy na dárek k svátku.

Nevadnoucí kytice

Báječné a netradiční dárky najdete na e-shopu Manboxeo.cz. Pokud vybíráte dárek k svátku pro ženu, určitě by vaší pozornosti neměly uniknout nádherné dřevěné kytice Damboxeo. Jsou ručně vyráběné a na rozdíl od opravdových květin nikdy neuvadnou. Vybírat můžete z několika působivých barevných kombinací. Každá kytice je navoněná 100% přírodními silicemi a zabalená v krásném dárkovém balení se stuhou, takže si nemusíte dělat starosti s balením.

Originální stavebnice

Pokud chcete obdarovat někoho šikovného a kreativního, zavítejte do kategorie dřevěných 3D stavebnic Manboxeo. Jako dárek k svátku pro muže se hodí například dřevěný pohyblivý model motorky, skládací model hasičského vozu s mnoha pohyblivými prvky nebo třeba 3D model štěněte, který po natažení sám chodí a pohybuje se. Modely jsou vyrobené z precizně vyřezaných dřevěných dílků, takže skládání je velmi zábavné.

Samozřejmě v nabídce najdete i stavebnice vhodné pro ženy. Zaujme především barevné kreativní puzzle ze dřeva, které je tvořené zajímavými dílky inspirovanými florou a faunou. Samotné puzzle nakonec dohromady složí tvar zvířátka. Designovým interiérovým prvkem bude dřevěné nástěnné puzzle v moderním stylu. Co třeba složit si Eiffelovu věž, kočku, jednorožce nebo mapu světa? Samozřejmě nechybí ani “klasické” stavebnice – třeba funkční dřevěný gramofon.

Zdroj: Manboxeo Zábavný MiniKlon

Mezi další dárky k svátku z e-shopu Manboxeo.cz patří MiniKloni. Jedná se o postavičky, na které můžete nechat natisknout libovolný obličej. Mají 50 cm na výšku, jsou vyplněné polyesterovým vláknem a paměťovým médiem, které perfektně drží tvar, a oblečené do příjemného a hebkého oblečku. Plně sublimační tisk zajišťuje dlouhodobou životnost barev i materiálů.

Každý obleček  má na sobě nějaký recesivní prvek. Jako dárek pro muže se hodí například obleček Adam z ráje, Astronaut, Hasič nebo třeba Hodinový manžel. Pro ženy je zase připravená například Nevěsta, Sex Bomba nebo Super máma. Záleží jen na tom, co se k oslavenci nejvíc hodí. Pak už jen stačí nahrát obličej z fotografie a čekat, až zábavný MiniKlon vyvolá bouřlivý smích. Nejlepší dárky nejen k svátku najdete na Manboxeo.cz.

Zdroj: Manboxeo

Autor:
Publikováno: 21. 1. 2022 10:38 Nahlásit obsah