Kategorie Oslava

Článek
Těhotenský dort pro budoucí maminku: Přinášíme ochutnávku originálních moučníků ve tvaru těhotenského bříška
Těhotenský dort pro budoucí maminku: Přinášíme ochutnávku originálních moučníků ve tvaru těhotenského bříška Dort je slavnostní moučník, který nás provází životem. Dostáváme jej k významným událostem, jako jsou narozeniny či svatba. Věděli jste ale, že dort může dostat i těhotná žena na počest oslavy nového života, který v ní roste? Přinášíme vám ochutnávku nejkrásnějších těhotenských dortů. Všechny do jednoho mají samozřejmě tvar těhotenského bříška.
Článek
Italští manželé nakažení koronavirem oslavili zlatou svatbu na JIP. Nyní jsou z nejhoršího venku
Italští manželé nakažení koronavirem oslavili zlatou svatbu na JIP. Nyní jsou z nejhoršího venku Itálie je jednou z nejpostiženějších zemí, kterou zasáhla pandemie koronaviru. Nákaza se bohužel nevyhnula ani italským manželům Giancarlovi a Sandře, kteří jsou svoji již 50 let. Tento 73letý muž a jeho 71letá manželka museli neplánovaně oslavit svou zlatou svatbu na JIP, kde jim velké překvapení přichystali sami zdravotníci.
Článek
Přišel na nevěru své ženy. Pomstil se jí ale až na její narozeninový den...
Přišel na nevěru své ženy. Pomstil se jí ale až na její narozeninový den... Bohužel nevěra se ve vztazích objevuje čím dál tím častěji, a ačkoliv je většinou spojována s muži, ani ženy v tomto směru nejsou svaté. Mnohdy je z jejich strany kvůli většímu citovému zapojení nevěra horší, než jak by tomu bylo ze strany muže.
Článek
Vietnam: Na oslavě čínského nového roku
Vietnam: Na oslavě čínského nového roku Na oslavy nového roku připadající na únor jsme si ze všech vietnamských metropolí nemohli vybrat lépe. Dokonale čisté, upravené a vyzdobené město s historickou pevností nápadně připomínající čínské Zakázané město se na jednu noc v roce stane dějištěm oslav nejvýznamnějšího svátku v zemi korunovaných komunistickou přehlídkou se samotným strýčkem Ho.