Influencerka zhubla 145 kilogramů. Fotky jejího těla s převislou kůží jsou jen pro silné povahy

Influencerka zhubla 145 kilogramů. Fotky jejího těla s převislou kůží jsou jen pro silné povahy Zdroj: Shutterstock

Hvězda Instagramu Lexi Reedová odstartovala svou cestu za krásným tělem v roce 2016. Tehdy vážila 219 kilogramů a těžká obezita jí přirozeně neumožňovala normálně fungovat. Za pouhé dva roky tato žena zhubla neuvěřitelných 145 kilogramů. Jako památka na extrémní obezitu jí však zůstaly kilogramy převislé kůže.

Hubnout začala v roce 2016

Lexi Reedová měla celý život nadváhu, z níž se postupně projedla až k těžké obezitě. Za desítky kilogramů navíc u ní mohla nejen genetika, ale především špatná životospráva. Influencerka se za své tělo velmi styděla. Zvlášť v letních měsících chodila ven pouze výjimečně, aby nemusela své faldíky ukazovat v krátkém oblečení, nebo dokonce v plavkách.

V roce 2016 Lexi Reedová, která má na Instagramu více než 1 milion sledujících, dostala pořádný impuls od své kamarádky. Ta jí řekla, ať se sebou začne konečně něco dělat, nebo špatně dopadne.  

Lexi Reedové zbyly kilogramy převislé kůže

Do hubnutí se Lexi pustila také se svým manželem, který jí byl obrovskou oporou. Díky pravidelnému pohybu a zdravému a vyváženému jídelníčku influencerka zhubla krásných 145 kilogramů. Svou proměnu krok za krokem zdokumentovala na svém Instagramu, kde v současnosti ostatním ženám radí, jak zdravě hubnout.

Jako památka na obézní tělo však Lexi Reedové zbyly kilogramy přebytečné kůže. A to zejména na pažích, břiše, podbřišku, bocích, hýždích a stehnech. I když na její hubené tělo s převislou kůží nebyl pěkný pohled, influencerka se nebála jít doslova s kůží na trh. Zveřejnila na Instagramu spoustu šokujících fotek a videí, které jsou jen pro silné povahy.

Život jí změnilo operativní odstranění kůže

Jak slavná influencerka vysvětlila, převislá kůže jí nezabrání tomu, aby si díky nově nabytému štíhlému tělu začala více užívat života. “Volná kůže je jen kůže a není výmluvou, že nemiluješ tělo, ve kterém jsi,” napsala na Instagram Lexi Reedová.

Tato influencerka již absolvovala několik operativních odstranění své převislé kůže, které jí dopomohly ještě ke spokojenějšímu životu. “Když jsem šla na operaci, měla jsem velký strach a snad tisíckrát jsem si řekla, proč na ni nechodit. Nakonec jsem to dala a teď už vím, jak mi to změnilo život. Od teď to bude jenom lepší!” dodala Lexi, která je velkým vzorem pro ostatní ženy bojující s nadváhou či obezitou.

Zdroj: People.com

Autor:
Publikováno: 29. 6. 2021 10:44 Nahlásit obsah