Fitness influencerka přibrala 18 kilogramů: Konečně mám dokonalou postavu, tvrdí

Fitness influencerka přibrala 18 kilogramů: Konečně mám dokonalou postavu, tvrdí Zdroj: Shutterstock

Olivia Nevill nedávno překvapila své instagramové fanoušky tím, když se veřejně pochlubila, že přibrala 18 kilogramů a je s tím velmi spokojená. Dle svých zkušeností navíc tvrdí, že číslo udávající, kolik vážíte, rozhodně neurčuje vaši hodnotu.

Olivia Nevill, která má úspěšný instagramový účet "Livin Life", své sledující pravidelně zásobuje tipy ohledně cvičení a zdravé stravy. Kromě toho často svým fanouškům ukazuje i to, jak mohou na fotkách svým tělem ostatní klamat a zkrášlit si tak realitu.

Podle Olivie je velmi snadné s pomocí pár triků měnit vnímání těla, a právě proto bychom se měli naučit rozlišovat mezi realitou a ideály krásy propagovanými online. 

Tato fitness influencerka tvrdí, že rozhodně nikdo z nás nevypadá dokonale 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. A týká se to také ostatních influencerek a influencerů.

Fitness influencerka Olivia Nevill rovněž svým sledujícím odkryla svůj životní příběh. Přiznala, že dlouhou dobu byla uvězněna v myšlence, že jediným měřítkem úspěchu a štěstí je číslo na váze. Avšak, když se přestala soustředit pouze na toto číslo a začala naslouchat svému tělu, objevila novou životní perspektivu. 

Když se zbavila všech dietních režimů, které ji držely v pasti, postupně přibrala 18 kilogramů. Podle svých slov je ale šťastnější a spokojenější než kdy dříve.

Zdroj: Shutterstock "Nyní jsem sebevědomější, jaká jsem kdy byla. Nejenže jsem přibrala 18 kilo, ale zlepšila se mi i kůže, mám hustší vlasy, moje osobnost je zpátky, protože mám energii. Můj mozek už nepřemýšlí o jídle 24 hodin denně, což umožnilo návrat mé kreativity a koníčků. Jsem přesvědčená, že moje hodnota se neukazuje číslem na váze," napsala Olivia upřímně na svém Instagramu.

Když to tato fitness influencerka vezme zpětně, přibrat na váze bylo podle ní jedno z nejlepších životních rozhodnutí. Právě tímto přístupem si Olivia Nevill od svých fanoušků získala velké množství uznání a respektu. Její sledující jí děkují za odvahu, otevřenost a upřímnost, což jsou vlastnosti, které ve světě sociálních sítí velmi často chybí. Spousta lidí se ztotožnila s jejím poselstvím a souhlasí s tím, že touha po ideálním těle může být někdy velmi škodlivá.

Zdroj: Dailystar.co.uk, Instagram.com/livlivinlife
Autor:
Publikováno: 10. 4. 2024 16:34 Nahlásit obsah