Jitka Čvančarová zbořila Instagram: Ukázala se bez make-upu a lidem spadla brada

Jitka Čvančarová zbořila Instagram: Ukázala se bez make-upu a lidem spadla brada Zdroj: Profimedia

Herečka Jitka Čvančarová před několika dny vyvolala na Instagramu obrovskou senzaci. Na jednom videu se totiž tato 46letá diva ukázala zcela bez make-upu. A že jí to seklo! Herečka, která je známá svým decentním líčením, tentokrát ukázala svou přirozenou tvář a fanouškům doslova vyrazila dech.

Video s nenalíčenou Jitkou Čvančarovou sdílel na Instagramu její kadeřník Michal Zapoměl. Takřka přes noc se stalo virálním.Hned po zveřejnění videa se na půvabnou herečkou začaly hrnout pochvalné komentáře. Většina lidí Jitku chvílila za zdravou pleť bez akné a vrásek i za lesklé vlasy.

“To přece není možné. Podepsala smlouvu s ďáblem??? Krásná je,” napsala Helena. “Naprosto nádherná žena, mnohem hezčí bez makeupu. Opravdu krásná,” uvedla svůj názor Radmila. “Nádherná a bez toho make-upu úplná bohyně, jako holčička,” dodala Kateřina.

Zdá se, že Jitka Čvančarová patří mezi šťastnou hrstku žen, kterým to sluší víc bez make-upu než s ním. Tuto vlastnost jí můžeme jenom závidět. Samozřejmě jenom v dobrém.

Tato 46letá herečka je mimo jiné známá svou láskou k otužování, které může být jedním z důvodů jejího skvělého vzhledu. Hlavní důvodem toho, jak perfektně vypadá, je však samozřejmě genetika.

Jitka Čvančarová opět ukázala, že přirozená krása může být oslnivá. Její zdravá pleť a pozitivní přístup k životu jsou inspirací pro mnoho žen. Ať už se rozhodne pro make-up, nebo ne, jedno je jisté – Jitka vypadá skvěle v každé situaci.

Zdroj: Instagram.com/reel/C7J6WIpinEI

Autor:
Publikováno: 12. 6. 2024 11:46 Nahlásit obsah