Tři nejvíce zbrklá a nerozvážná znamení zvěrokruhu, která dělají špatná životní rozhodnutí

Tři nejvíce zbrklá a nerozvážná znamení zvěrokruhu, která dělají špatná životní rozhodnutí Zdroj: Shutterstock

Pokud máte udělat určité životní rozhodnutí, lidé se dělí v zásadě na dvě skupiny. Někdo svá rozhodnutí pečlivě promýšlí, jiný do něj jde po hlavě. A právě, jakou cestou se rozhodnete jít, závisí také na vašem znamení zvěrokruhu. Která hvězdná znamení jsou zbrklá a nerozvážná, dělají špatná životní rozhodnutí a svých chyb později litují?

Střelci: Svá životní rozhodnutí často střídají jako ponožky

Jak název hvězdného znamení napovídá, Střelci jsou opravdu střelci. Lidé narození v tomto znamení jsou nadmíru spontánní. Rozhodují se velmi rychle a řídí se přitom vlastními pocity a předtuchami. Jak už to u Střelců bývá, někdy se svých životních rozhodnutí drží a jindy je mění ze dne na den jako ponožky.

Pro nezávislé Střelce milující svobodu a volnost nejsou jejich rozhodnutí nezbytně závazná. Když mají pocit, že udělali špatné životní rozhodnutí, jdou směle dál, protože jej považují za pouhý zkušební pokus. 

Zdroj: Shutterstock Kozorozi: Rádi udělají něco neplánovaného a impulzivního

Možná byste řekli, že lidé narození ve znamení Kozoroha budou dělat v životě pouze ta nejlepší rozhodnutí. Ovšem není tomu tak. I když toto hvězdné znamení vyniká spolehlivostí a pracovitostí, někdy vnitřně inklinuje k rozbíjení stereotypů. A když chce Kozoroh udělat něco neplánovaného a impulzivního, často jej to zavede do velkých problémů.

Když Kozorohové zjistí, že do určitých věcí neměli jít po hlavě, protože to byla chyba, velmi toho litují. Vrátit čas je však mnohdy pro ně příliš pozdě.

Zdroj: vložit foto z Profimedie Berani: Jsou netrpěliví, zbrklí a mají sklony riskovat

Osoby narozené ve znamení Berana jsou impulzivní a sobecké. Často dělají, co sami uznají za vhodné, a neohlížejí se napravo ani nalevo. Pro Berany je typická také netrpělivost, zbrklost a sklon k riskování. Není výjimkou, že se rozhodují velmi rychle a bez jakéhokoliv rozmyšlení.

Berani jdou zkrátka do některých věcí, jak se říká “po hlavě” a nepřemýšlejí nad tím, jaké důsledky bude jejich rozhodnutí ve výsledku mít. Svých chyb následně v důsledku špatného rozhodnutí litují, ovšem pozdě honí bycha. Některé věci v jejich životě již nemohou vzít zpátky, i kdyby sami chtěli sebevíc.

Zdroj: Astrogle.com, Pinkvilla.com

Autor:
Publikováno: 24. 8. 2022 11:47 Nahlásit obsah