Kategorie Životní rozhodnutí

Článek
Tři nejvíce zbrklá a nerozvážná znamení zvěrokruhu, která dělají špatná životní rozhodnutí
Tři nejvíce zbrklá a nerozvážná znamení zvěrokruhu, která dělají špatná životní rozhodnutí Pokud máte udělat určité životní rozhodnutí, lidé se dělí v zásadě na dvě skupiny. Někdo svá rozhodnutí pečlivě promýšlí, jiný do něj jde po hlavě. A právě, jakou cestou se rozhodnete jít, závisí také na vašem znamení zvěrokruhu. Která hvězdná znamení jsou zbrklá a nerozvážná, dělají špatná životní rozhodnutí a svých chyb později litují?
Článek
Rady do života, které třicátníci vzkazují mladší generaci: Budujte rodinné vztahy a starejte se o své zdraví
Rady do života, které třicátníci vzkazují mladší generaci: Budujte rodinné vztahy a starejte se o své zdraví Zkušenostmi starších mladí lidé často opovrhují. A to je velká škoda, protože by se mohli vyvarovat velkých životních chyb. Tuto skutečnost si uvědomil americký bloger a spisovatel Mark Manson, který na svém blogu vyzval své čtenáře ve věkové skupině 30 až 40 let, aby sdělili, na čem v životě záleží. Co konkrétně tito lidé vzkazují mladší generaci?
Článek
Jak se správně rozhodnout, abyste později nelitovali? Rozhodnutí neodkládejte a jednejte s odvahou
Jak se správně rozhodnout, abyste později nelitovali? Rozhodnutí neodkládejte a jednejte s odvahou Konec vztahu. Změna zaměstnání. Stěhování se na druhý kout světa. Založení rodiny. Člověk ve svém životě několikrát stojí na křižovatce, na níž se rozhoduje, kudy dál. Některá rozhodnutí jsou velmi těžká a ovlivní vám bezesporu celý život. Poradíme vám, jak se správně rozhodnout bez toho, abyste toho následovně litovali.