Mateřská škola vyvěsila na dveře kontroverzní vzkaz pro rodiče. Mnozí s tímto prohlášením souhlasí

Mateřská škola vyvěsila na dveře kontroverzní vzkaz pro rodiče. Mnozí s tímto prohlášením souhlasí Zdroj: Shutterstock

Máte dítě školkou povinné? Jistě jste zaregistrovali, že paní učitelky často na dveře vylepují nejrůznější vzkazy určené rodičům. Velmi kontroverzního vzkazu si všimla také jedna maminka, když šla své dítě odpoledne vyzvednout do mateřské školy. Tento vzkaz vyfotila a následně sdílela na sociálních sítích, kde vyvolal opravdu bouřlivé reakce.

Maminka Juliana Mazurkewicz z amerického Texasu sdílela na svém facebookovém profilu fotku vzkazu pro rodiče, který vyvěsily na dveřích učitelky z MŠ. Podle všeho měla školka dost chování některých rodičů, a proto se rozhodla, že jim prostřednictvím tohoto vzkazu předá konkrétní poselství.

Vzkaz, který Juliana Mazurkewicz postovala na sociálních sítích, je pro mnohé velmi kontroverzní, a nejen ve světě internetu způsobil bouřlivé reakce. Co v něm konkrétně stojí?

Zdroj: Shutterstock “Pokud vyzvedáváte dítě, odložte svůj telefon! Vaše dítě je šťastné, že vás vidí! Jste rádi, že vidíte své dítě? Viděli jsme děti, jak se snaží rodičům ukázat svou práci, kterou dokončily, a rodič byl na telefonu. Slyšeli jsme dítě říkat „Mami, mami, mami...“ a rodič věnoval více pozornosti svému telefonu než svému vlastnímu dítěti. Je to otřesné. Odložte svůj telefon!” napsaly americké učitelky MŠ jasně rodičům ve vzkazu, který vylepily na vstupní dveře do školky.

Maminka Juliana byla tímto vzkazem zaskočená, ve svém facebookovém příspěvku se však rozhodla hájit přístup mateřské školky. Také další sledující dali učitelkám z MŠ za pravdu, protože vlastní dítě je mnohem víc než mobilní telefon a rozhodně stojí za to svého potomka po příchodu do školky pozdravit a zeptat se jej, jaký měl den.

“Ze vzkazu jsem byla trochu v šoku, ale vůči školce jsem neměla žádné negativní pocity. Vím, že zaměstnanci chtějí pro děti opravdu to nejlepší, i když na to upozornili tímto radikálnějším způsobem,” uvedla maminka Juliana Mazurkewicz v rozhovoru pro CNN.

Zdroj: Tyla.com, Cnn.com, Femm.interez.sk
Autor:
Publikováno: 16. 8. 2023 13:24 Nahlásit obsah