Slovenskou maminku unesli před MŠ, její tělo našli po letech rozpuštěné v sudu s kyselinou. Nyní se konečně dočkala pohřbu

Slovenskou maminku unesli před MŠ, její tělo našli po letech rozpuštěné v sudu s kyselinou. Nyní se konečně dočkala pohřbu Zdroj: Shutterstock

V prosinci 2016 beze stopy zmizela 34letá Andrea Vlčeková ze slovenského Hlohovce. Tři muži ji unesli přímo před mateřskou školkou, kam před tím odvedla svého mladšího synka. Slovenská maminka byla po únosu dlouhé roky nezvěstná a doslova se po ní slehla zem. Po nalezení jejího těla v sudu s kyselinou se konečně dočkala důstojného pohřbu.

Teprve před dvěma lety našli policisté ve skladu ve Velkých Ripňanoch tělo rozpuštěné v plastovém sudu s kyselinou chlorovodíkovou a kyselinou sírovou. Že jde skutečně o nezvěstnou Andreu Vlčekovou, potvrdily ženiny fotokompozitní výplně a plomby a také její náušnice, která se našla na dně sudu.

Zdroj: Shutterstock Podle slovenské policie vydal příkaz k vraždě mladé ženy její exmanžel Miroslav Vlček, který byl odsouzen za únos na 12 let vězení. I když policie pracovala s verzí, že Vlček svou bývalou ženu zavraždil vlastní rukou, strážcům zákona chyběly důkazy. Právě proto byl odsouzen pouze za únos.

Dvojnásobná maminka Andrea Vlčeková se sedm let po svém zmizení konečně dočkala klidu. Koncem července 2023 části jejích pozůstatků její rodina důstojně uložila do rodinného hrobu na hřbitově ve slovenských Bojničkách. Právě z této obce, kde stále nikdo nedokáže uvěřit, co se stalo, mladá maminka pocházela.

Jak ukazuje reportáž TV Markíza, na hrobě s Andreiným portrétem je spousta květin, ale také dojemných vzkazů. Ty nejsmutnější jsou od jejích dvou synů, kteří jí napsali vzkaz do nebe.

“Trvalo dlouhých 6,5 let, než jsme se mohli alespoň duchovně rozloučit a připustit si, že už opravdu není mezi námi,” řekla rodina zemřelé maminky pro TV Markíza. Andreini nejbližší zároveň dodali, že doufají ve spravedlnost a žádají pro jejího exmanžela doživotí za úkladnou vraždu.

Zdroj: Pluska.sk, Tvnoviny.sk
Autor:
Publikováno: 2. 8. 2023 09:41 Nahlásit obsah