Známý polský youtuber spáchal sebevraždu skokem z 12. patra. Bylo mu 35 let

Známý polský youtuber spáchal sebevraždu skokem z 12. patra. Bylo mu 35 let Zdroj: Shutterstock

Polská média zveřejnila 18. července 2023 velmi smutnou zprávu. Podle jejich informací vyskočil z 12. patra výškového domu známý polský youtuber Rafal Górecki, který vystupoval pod pseudonymem Ravgor. Známý online tvůrce zemřel ve věku pouhých 35 let.

Rafal Górecki alias Ravgor, který byl v sousedním Polsku YouTube legendou, je mrtvý. Ve věku pouhých 35 let se sám rozhodl dobrovolně odejít z tohoto světa. Vyskočil z 12. patra výškové budovy a na místě byl bohužel mrtvý.

“Ahoj, s velkým zármutkem vám oznamuji, že můj bratr Rafal dnes odpoledne zemřel. Jak asi většina z vás ví, více než polovinu svého života bojoval statečně a otevřeně. Bohužel i přes péči rodiny, mnoha pokusů o léčbu a terapii boj se svou nemocí prohrál. Datum a místo pohřbu vám brzy oznámíme,” informoval o tragické smrti polského youtubera na Facebooku jeho bratr Marcin Górecki.

Influencer Rafal Górecki alias Ravgor byl dlouhé roky aktivní na portálu YouTube. Fanoušci jej zbožňovali zvláště kvůli jeho jedinečnému smyslu pro humor. 

Před určitou dobou se však tento youtuber rozhodl svou online činnost pozastavit. Hodně se tehdy spekulovalo o jeho psychických problémech. Rafal tyto domněnky potvrdil a otevřeně přiznal, že dlouhodobě bojuje s depresemi.

Bohužel Rafal Górecki svůj boj s depresemi prohrál a navždy odešel z tohoto světa. Čest jeho památce!

Zdroj: Dziendobry.tvn.pl, Polsatnews.pl, Rozrywka.goniec.pl

Autor:
Publikováno: 1. 8. 2023 10:09 Nahlásit obsah