Anička Slováčková ukázala barevné vlasy a nové tetování. Co na její novou image říkáte?

Anička Slováčková ukázala barevné vlasy a nové tetování. Co na její novou image říkáte? Zdroj: Profimedia

Herečka, zpěvačka a influencerka Anička Slováčková se toho rozhodně nebojí. Na Instagramu představila svou novou image, která je pěkně odvážná. Anička se pochlubila nejen barevnými vlasy, ale také novým tetováním. Jak se vám její nový vzhled líbí?

Anička Slováčková podstoupila úžasnou proměnu svého zevnějšku. Na Instagramu představila nový účes, který hraje takřka všemi barvami. Svou blonďatou barvu doplnila zejména světle růžovou, sytě růžovou a fialovou. 

“5 minut před koncertem vs. 5 minut po návratu z párty týdne. Balanc!” napsala 26letá herečka, zpěvačka a influencerka na svůj instagramový účet a připojila svou nejnovější fotku, ze které šla spousta lidé do kolen.

Sledující Aničce psali, že nový odvážný účes jí neskutečně sluší a že v něm prokoukla. “Aničko, moc vám to sluší, ten melírek vás rozjasnil. Jste kočka,” okomentovala například jedna sledující. Také ostatní se přidali, že tato barva vlasů jí neskutečně sekne.

Anička Slováčková své fanoušky překvapila nejen pestrobarevným účesem. Na Instagramu se pochlubila také novým tetováním.

“My deep garden,” okomentovala fotku svého nejnovějšího tetování na těle. Anička se přitom rozhodla pro velmi jemné tetování, které si nechala udělat na levý bok v oblasti spodních žeber.

Jak se vám proměna Aničky Slováčkové líbí? Myslíte si, že jí nový účes a tetování skutečně sluší? Napište nám svůj názor do komentářů!

Zdroj: Instagram.com/anna_julie_slovackova
Autor:
Publikováno: 19. 7. 2022 10:04 Nahlásit obsah