Herečka Lucie Benešová se v 47 letech stala babičkou. Svou vnučku oslavila se šampaňským v ruce

Herečka Lucie Benešová se v 47 letech stala babičkou. Svou vnučku oslavila se šampaňským v ruce Zdroj: Profimedia

Nestárnoucí Lucie Benešová se na svém Instagramu pochlubila krásnou novinkou. Její dcera Sára přivedla na svět holčičku Melánii, a tak se oblíbená herečka ve svých 47 letech stala poprvé babičkou. Lucie Benešová si však stále udržuje mladistvý vzhled. Při pohledu na ni by jenom málokdo tipoval, že je doopravdy babičkou.

Herečka Lucie Benešová se ve 47 letech dočkala prvního vnoučátka. Na počest své vnučky Melánie bouchla šampaňské a o svou radost se podělila i se svými instagramovými sledujícími.

“Jsem babička! Jupí! Ta radost a štěstí se nedá popsat. Slavíme a těšíme se, až tě uvidíme, naše nejmilejší holčičko na světě. Sárinko, dcerko, jsi pašák! Honzíku, zeťáku, gratulujeme!” napsala na Instagram Lucie Benešová, která je i jako babička neskutečná kočka.

Babičku z Lucie Benešové udělala její 22letá dcera Sára, kterou si před lety herečka adoptovala spolu s manželem Tomášem Matonohou. I když nestárnoucí Lucie Benešová jako typická babička rozhodně nevypadá, ze své nové životní role je velmi nadšená.

“Je to krásný pocit při ranní kávě si uvědomit, že je nás v tý naší partě o jednoho víc. Holky moje, tak už se nám z tý porodnice vratťe, ať si můžem společně užívat,” vzkázala novopečená babička Lucie Benešová své dceři a vnučce do porodnice.

"Moje milá vnučko. Vítám tě na tomhle světě a už se nemůžu dočkat, až tě poňuchlám. Krásný a šťastný život, Melánie zlatá!"  prozradila dále Lucie Benešová jméno své prvorozené vnučky.

Herečka Lucie Benešová se může pochlubit skutečně velkou rodinou. Z předchozího manželství má s hercem Filipem Blažkem 25letého syna Luciána. Se svým současným manželem Tomášem Matonohou vychovala nejen adoptovanou 22letou dceru Sáru, z tohoto manželství pochází také 16letý syn Štěpán a 10letá dcera Lara.

Zdroj: Instagram.com/lucibenesova_official 

Autor:
Publikováno: 3. 5. 2022 12:10 Nahlásit obsah