Kategorie Obličej

Článek
Důlek v bradě vypovídá o uměleckých sklonech. Tato genetická zvláštnost je znamením krásy
Důlek v bradě vypovídá o uměleckých sklonech. Tato genetická zvláštnost je znamením krásy Má ho Demi Lovato, Ben Affleck nebo Eminem. Řeč je o důlku v bradě, který tváři svého nositele dodává na výjimečnosti. Jak důlek v bradě vůbec vzniká a co o člověku, který tento rys má, vlastně vypovídá?
Článek
První vrásky po třicítce: Co o vás říkají?
První vrásky po třicítce: Co o vás říkají? Každá vráska, která se vám objeví na obličeji, o vás něco vypovídá. Vaše tvář byla při narození čistá jako list nepopsaného papíru. Po třicítce se vám však začínají objevovat první vrásky, které toho řeknou dost o vaší povaze, charakteru ale i zdraví. Co tedy můžete vyčíst ze svého obličeje?
Článek
Kvůli rozchodu jí nechal její bývalý přítel polít obličej kyselinou. Po několika operacích je znovu krásnou ženou
Kvůli rozchodu jí nechal její bývalý přítel polít obličej kyselinou. Po několika operacích je znovu krásnou ženou Potkat v dnešní době spřízněnou duši jen tak na ulici je bohužel spíše sen nežli realita, a tak se mnoho z nás uchyluje k tomu začít ji hledat na internetu. Ačkoliv je to lehký způsob seznámení, i tady se skrývají různá rizika a nebezpečí, která je nutná brát v potaz.
Článek
Těhotenství krok po kroku - co vás čeká a nemine ve třetím měsíci těhotenství?
Těhotenství krok po kroku - co vás čeká a nemine ve třetím měsíci těhotenství? Vítejte ve třetím měsíci těhotenství a zároveň i v posledním měsíci prvního trimestru. I přesto, že je co slavit, máte před sebou ještě šest měsíců vaší dlouhé cesty. Ale jedno velké plus, které na sobě můžete pozorovat, jsou určitě méně časté ranní nevolnosti a to je super, ne?
Článek
Okolí si myslelo, že tuto dívenku rodiče bijí. Ta však trpí velmi vzácnou chorobou
Okolí si myslelo, že tuto dívenku rodiče bijí. Ta však trpí velmi vzácnou chorobou Ačkoliv bychom si to opravdu ze srdce přáli, ne každé těhotenství je bezproblémové. Rebecca je mladá maminka z Anglie, které museli lékaři kvůli komplikacím během těhotenství porod uměle vyvolat. Vše vypadalo v pořádku, tedy do okamžiku, než se miminku na tváři objevila podivná modrá skvrna.
Článek
Jaké vitamíny vám chybí? Prozradí to váš obličej
Jaké vitamíny vám chybí? Prozradí to váš obličej Po dlouhé zimě, kdy se nám nedostávalo tolik čerstvého ovoce a zeleniny, se může projevit nedostatek vitamínů a propukne u nás tzv. „jarní únava“. Cítíme se slabí, ospalí a snadno chytíme kdejakou chřipku. Jaké vitamíny vám ale přesně chybí? Na to se stačí podívat do zrcadla.