Ve Studiu Figura Praha Karlín si vytvarujete postavu, zbavíte se přebytečných kilogramů a omladíte pleť

Ve Studiu Figura Praha Karlín si vytvarujete postavu, zbavíte se přebytečných kilogramů a omladíte pleť Zdroj: studiofigura.cz

Chcete zhubnout a zároveň vytvarovat postavu do nádherných ženských tvarů? V tom případě zavítejte do pražského Studia Figura, které pomáhá ženám k tomu, aby se cítily krásné, sebevědomé a šťastné. Toto studio vám pomůže nejen s hubnutím a tvarováním těla, zaměřuje se také na zkvalitnění pleti.

Pražské Studio Figura pomáhá ženám ke kráse, zdraví i sebevědomí

Studio Figura patří k mezinárodnímu konceptu, který je na trhu už patnáct let. Zhubnout, vytvarovat dokonalé tělo a získat krásnou a pružnou pleť pomáhají ženám pobočky Studia Figura ve Velké Británii, Austrálii, Spojených Arabských Emirátech, USA a nyní nově také v České republice. A to všechno prostřednictvím kombinace vlastních inovativních cvičících přístrojů, přístrojové péče, vlastní řady kosmetiky a doplňků stravy.

Specialisté ze Studia Figura pomohli ženám zbavit se již 95 585 přebytečných kilogramů. “Na váze jsem přes karanténu nabrala 15 kilo. Dlouho jsem nemohla najít správnou cestu, jak zhubnout. Zkoušela jsem dietology, cvičení ve fitku s trenérem i bez, ale nic mě nebavilo a žádnou změnu jsem na sobě nezpozorovala. Díky přístupu týmu Studio Figura, se mi povedlo konečně shodit přebytečných 15 kilo,” potvrzuje jedna ze spokojených klientek Šárka K.

Pokud tedy chcete zapracovat na své kráse i svém zdraví, zavítejte do nově otevřené pobočky Studia Figura na pražském Karlíně, kde vás při první návštěvě čeká bezplatná konzultace. Spolehnout se můžete na komplexní a individuální přístup, v rámci kterého vám ve Studiu Figura hned po první návštěvě vytvoří balíček služeb šitý na míru přesně s ohledem na vaše potřeby.

Zdroj: studiofigura.cz

Ve Studiu Figura najdete tři zóny, které jsou cestou ke krásnému tělu

Cestou ke krásnému tělu jsou v pražském Studiu Figura celkem tři zóny. A to cvičící zóna, přístrojová péče a relaxační zóna. Ve cvičící zóně si můžete zacvičit na speciálních cvičících strojích obohacených o zkrášlující prvky, jako jsou infračervené světlo, vakuum, kolagenové lampy, ionizační systém, zeštíhlující sérum či teplé a studené prostředí. To znamená, že při cvičení nejen hubnete a zpevňujete postavu, ale také se vám zpevňuje a vyhlazuje pokožka a zároveň se snižuje viditelnost celulitidy.

V zóně přístrojové péče se specialisté Studia Figura postarají o vaši tvář, dekolt, tělo a ruce. Jejich inovativní přístroje se zaměřují na vyhlazení a omlazení pokožky tváře a celého těla. Také pomáhají odstranit přebytečný tuk, tvarují tělo a vyhlazují celulitidu.

V třetí zóně, která je relaxační, už můžete jenom odpočívat. Zbavíte se zde přebytečných toxinů, oteklých nohou po náročném pracovním dni nebo si pouze dopřejete odpočinek po tréninku, který jste podstoupila ve Studiu Figura.

“Studio Figura je naprosto ideální místo, kde si mohu zacvičit, dojít si na svou oblíbenou endomasáž a zároveň si odpočinout na lymfodrenáži. Studio nabízí i péči o obličej, takže teď už nemusím běhat po městě a ztrácet čas v zácpách. Jsem nad míru spokojena!” pochvaluje si další z klientek Tereza T. Zdroj: studiofigura.cz

Na co se můžete konkrétně v jednotlivých zónách těšit?

Zajímá vás, na jakých speciálních strojích si můžete v pražském Studiu Figura zacvičit? K přístrojům cvičící zóny patří vacu shaper, roll shaper, swan infra shaper či tulip thermo climber.

Které inovativní přístroje se v zóně přístrojové péče postarají o vaši tvář, dekolt, tělo a ruce? Jedná se zejména o vakuovou radiofrekvenci, RF lifting nebo ultrazvukovou kavitaci. Dále si můžete vyzkoušet lipolaser, ultrazvukovou kavitaci a vakuum a také endomasáž s RF a IR vlnami. V relaxační zóně pražského Studia Figura na vás na závěr čeká elektrostimulace a přístrojová detoxikace.

“Kupovala jsem dárkový poukaz od Studio Figura pro svou kamarádku. Při návštěvě studia se mi tam natolik líbilo, že jsem se rozhodla docházet také. Teď jsem tam stálým zákazníkem a chodíme s kamarádkou společně. Obě dvě jsme nadšené z milého a profesionálního přístupu personálu, příjemné atmosféry a krásného prostředí studia,” říká o Studiu Figura Helena M.

Zaujala vás nabídka Studia Figura? Více informací naleznete na webu, kde se zároveň můžete objednat i na bezplatnou konzultaci. S využitím našeho promo kódu «JENŽENYCZ» dostanete při první návštěvě slevu 10 % na všechny nabízené služby a kosmetiku.

Autor:
Publikováno: 2. 11. 2021 13:10 Nahlásit obsah