Kategorie Pokožka

Článek
Proč opálená pokožka rychleji stárne, a můžeme tomu zabránit?
Proč opálená pokožka rychleji stárne, a můžeme tomu zabránit? Léto je pohoda. Ať ležíte na pláži, koupete se na koupališti nebo odpočíváte na zahrádce. Pokud se pohybujeme venku, svítí na nás sluníčko. Je to příjemné a opálená kůže je přitažlivá. Ještě před několika sty lety patřila opálená kůže pouze mezi neurozené lidi. Šlechtici se bránili slunečnímu záření, aby nevypadali, že pracují na polích.
Článek
Co s použitými čajovými sáčky? Přijdou vhod vaší pokožce, vlasům i domácnosti
Co s použitými čajovými sáčky? Přijdou vhod vaší pokožce, vlasům i domácnosti Čajový sáček vám nemusí posloužit pouze k tomu, abyste si připravila šálek lahodného čaje. Vyluhovaný čajový pytlík rozhodně nepatří do koše. Můžete jej využít i dále. A to v péči o své tělo a vlasy nebo jako úklidový prostředek. Ženám se osvědčily hlavně vyluhované sáčky od černého a zeleného čaje a také od bylinek. Vyzkoušíte je i vy?
Článek
Jedenáct druhů ovoce a zeleniny, díky kterým bude vaše pleť opět zdravá a plná síly
Jedenáct druhů ovoce a zeleniny, díky kterým bude vaše pleť opět zdravá a plná síly Všichni víme, že konzumace velkého množství ovoce a zeleniny je pro naše celkové zdraví velmi prospěšná, ale věděli jste, že se tyto potraviny také podílí na tom, jak vypadá naše pokožka? A věděli jste také i to, že některé druhy ovoce jsou pro naši pleť obzvláště šetrné a vhodné?
Článek
Jak nejlépe pečovat v létě o pleť? Ziaja je ta odpověď!
Jak nejlépe pečovat v létě o pleť? Ziaja je ta odpověď! Jaro pomalu ale jistě končí a začíná nastupovat léto a tím pádem je zapotřebí pokožku i pleť na toto velmi horké počasí po zimě připravit. Jenže jak na to? My jsme se pro vás rozhodly otestovat kosmetické produkty značky Ziaja a věřte nám, dost mile nás překvapily!
Článek
Pleťová maska z 3 ingrediencí vás zbaví akné jednou provždy
Pleťová maska z 3 ingrediencí vás zbaví akné jednou provždy Akné patří mezi velmi nepříjemné zdravotní a především estetické problémy. Někdo si přetrpí nevzhledné pupínky během puberty, někdo s nimi bojuje po celý život. V boji proti akné vám může pomoci tato skvělá mastička, na kterou budete potřebovat pouze tři ingredience.
Článek
Jednoduché zvyky, díky kterým bude vaše pokožka krásnější
Jednoduché zvyky, díky kterým bude vaše pokožka krásnější V reklamách i časopisech narážíme na stovky přípravků a procedur, které nám slibují, že naše pokožka bude jemná a dokonalá. Klíčová by však pro nás měla být péče, skrytá v každodenních zvycích. Naučte se je dělat správně a můžete si být jistí, že vaše pleť bude o poznání krásnější.
Článek
Vyzkoušely jsme: kakaová kosmetika Cupuacu
Vyzkoušely jsme: kakaová kosmetika Cupuacu Pro všechny dámy, které se rády rozmazlují, tu máme dnes něco speciálního. Vyzkoušely jsme exotickou řadu produktů Cupuacu od značky Ziaja, jejichž jemné kakaové vůni zkrátka nešlo odolat. Jaký je náš konečný verdikt?
Článek
Deset věcí, které nás dělají zbytečně starší!
Deset věcí, které nás dělají zbytečně starší! Napadlo vás už někdy, že vypadáte starší, než doopravdy jste? Kromě genetiky existuje také mnoho dalších faktorů, které k tomu jak vypadáme, přispívají.
(1) Načíst více